Koupě bytu od developera Central Group, máte zkušenost?

13. lis 202040

Ahoj,
chtěla bych se zeptat na Vaše zkušenosti s developerm Central group, konkrétněji s koupí bytu, kdy je dům rozestavěný.
Mám o jeden zájem, ale známý mě teď vydělis, jaké mají nevýhodné podmínky pro mě a tak.... Oproti tomu druhý má dobrou zkušenost.
Chtěla bych znát i další názory.
Díky za odpovědi emoticon

 • Přidávám se k dotazu.

 • Spoustu nasich znamych ma od nich byt a nikdo nemel s nicim problem.My mame taky koupeny byt ktery mel teprve zaklady garazi kdyz se zacala etapa prodavat.Jen od jineho developera.

 • Já tedy byt od Central Group nedoporučuji. Bydlím v něm 14 let a konečně se budu stěhovat. Všechno je fajn pokud vedle Vás nikdo nebydlí. Pokud bydlí, tak je to horší než panelák. Slyším všechno a ze všech stran od všech sousedů a i obrovský hluk ze společných chodeb. Např. splachování WC, sprchy, pouštění vody v kuchyni nebo v koupelně, rozhovor, běžecký pás, sex, atd. atd. CG totiž staví tak, že vyleje betonový skelet a na betonové podlahy dá přímo dlaždice na společné chodbě nebo plovoucí podlahu v bytech, takže tzv. nulová podlaha. U nás se ještě dozdívalo cihlami, mezibytové příčky jsou z tzv. AKU cihel, což by bylo asi ok, pokud by na obou stranách zdi proti sobě vždy nevyvrtali obrovské díry pro zásuvky. To pak můžete mít AKU cihlu -150 dB, ale když to takhle zmrvíte, tak je naprosto na nic 😠

 • Ahoj, při hledání nového bytu ke koupi doporučuji dívat se přímo i na nové byty developerů. Ceny tam jsou většinou jen o něco málo vyšší, ale zase to jsou novostavby, např. zde https://www.finep.cz/cs/prodej-bytu-praha ... můžete tam najít zajímavé kousky nebo minimálně pro porovnání s klasickými nabídkami je o těchto nových bytech dobré vědět.
  Zuzana

Přidej příspěvek

  Nenašli jste co jste hledali?

  Hledat pouze v názvech témat
  Články od našich partnerů
  Pochopíme konečně, že epidemie koronaviru je další upozornění na nutnost změny způsobu bytí společnosti?
  Značka Ytong je Nejdůvěryhodnější značkou stavebního materiálu roku 2020
  Podívejte se do lepších časů z nového střešního okna VELUX
  Archiv článků od partnerů