Koupě bytu od developera Central Group, máte zkušenost?

13. lis 202040

Ahoj,
chtěla bych se zeptat na Vaše zkušenosti s developerm Central group, konkrétněji s koupí bytu, kdy je dům rozestavěný.
Mám o jeden zájem, ale známý mě teď vydělis, jaké mají nevýhodné podmínky pro mě a tak.... Oproti tomu druhý má dobrou zkušenost.
Chtěla bych znát i další názory.
Díky za odpovědi emoticon

  • Přidávám se k dotazu.

  • Spoustu nasich znamych ma od nich byt a nikdo nemel s nicim problem.My mame taky koupeny byt ktery mel teprve zaklady garazi kdyz se zacala etapa prodavat.Jen od jineho developera.

  • Já tedy byt od Central Group nedoporučuji. Bydlím v něm 14 let a konečně se budu stěhovat. Všechno je fajn pokud vedle Vás nikdo nebydlí. Pokud bydlí, tak je to horší než panelák. Slyším všechno a ze všech stran od všech sousedů a i obrovský hluk ze společných chodeb. Např. splachování WC, sprchy, pouštění vody v kuchyni nebo v koupelně, rozhovor, běžecký pás, sex, atd. atd. CG totiž staví tak, že vyleje betonový skelet a na betonové podlahy dá přímo dlaždice na společné chodbě nebo plovoucí podlahu v bytech, takže tzv. nulová podlaha. U nás se ještě dozdívalo cihlami, mezibytové příčky jsou z tzv. AKU cihel, což by bylo asi ok, pokud by na obou stranách zdi proti sobě vždy nevyvrtali obrovské díry pro zásuvky. To pak můžete mít AKU cihlu -150 dB, ale když to takhle zmrvíte, tak je naprosto na nic 😠

  • Ahoj, při hledání nového bytu ke koupi doporučuji dívat se přímo i na nové byty developerů. Ceny tam jsou většinou jen o něco málo vyšší, ale zase to jsou novostavby, např. zde https://www.finep.cz/cs/prodej-bytu-praha ... můžete tam najít zajímavé kousky nebo minimálně pro porovnání s klasickými nabídkami je o těchto nových bytech dobré vědět.
    Zuzana

Přidej příspěvek

    Nenašli jste co jste hledali?

    Hledat pouze v názvech témat