Návrh na klad do KN - rozdělený pozemek

Dobrý den všichni, Prosím vás o radu. Můj otec vlastní pozemek, který je geometrickým plánem rozdělen na 3 části. - část A si chce nechat - část B chce darovat mě s manželem do SJM - část C si chce z 1/2 nechat a z 1/2 darovat mě s manželem také do SJM (kvůli přístupu) Geometrák a souhlas obce již máme a teď řešíme převod a návrh na vklad do KN. Chtěla bych se zeptat jak vyplnit návrh na vklad: Do toho návrhu vyplním, že se na nás do SJM převádí jen část B a 1/2 části C? Část A a 1/2 části C, které zůstávají původnímu vlastníkovi se do Návrhu na vklad nevyplňují? Katastr je automaticky napíše jemu? Přikládám schéma plánovaného dělení a vlastnictví. Děkuji za odpovědi.
Odpovědět
Profilova fotka
@petranejlova Darovací smlouvu máte? Pokud vím, do návrhu by se mělo uvést jen to, co se daruje. Když to náhodou vyplníte špatně, tak vás katastr vyzve k opravě.
Odpovědět
@vladimirsvorba Dobrý den, Darovací smlouvu máme sepsanou na část B a 1/2 části C. Zbytek zůstává převodci - což se tedy do návrhu na vklad nevyplňuje. Vyplňuje se pouze to co daruje. (přemýšlím nahlas... 🙂) Díky moc.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?