Bidetová sprška - jakou značku?

Doporučte prosím značku bidetové sprchy, se kterou jste spokojeni. Aktuálně máme model od Hansgrohe a ačkoli jinak je ta značka kvalitní, spokojena se sprchou nejsem a do nového domu si stejnou dávat nechci. Děkuji za vaše zkušenosti.
Odpovědět
Profilova fotka
ORAS - podle mě se drží lépe a i po 16 letech je OK. Srovnávám taky s Hansgrone, kterou mám nyní.
Odpovědět
@renatka_k Meli jsme Kludi.
Odpovědět
Bidetovou spršku jsme řešili v souvislosti s projektem RD a po konzultacích a předvedení v koupelnovém studiu jsme se rozhodli pro ruční spršku, která se montuje vedle WC.. Toto řešení doporučují mnozí i na různých diskuzních forech.
Odpovědět
Profilova fotka
Máme novaservis a po dvou letech pořád bez problému
Odpovědět
Profilova fotka
máme sapho justo a spokojenost
Odpovědět
Daji se ty bidetove sprsky pouzit treba k myti vlasu v umyvadle, nebo to ma na tohle maly prutok?
Odpovědět
@radim2015 @bayt @franti_p @xhex @lucka_dc Ahoj, jak vysoko nad zemí a jak daleko od WC spršku máte? Budeme ji mít poprvé, tak vůbec netuším...
Odpovědět
Profilova fotka
@noemi77 ventil máme asi v 50cm od podlahy a spršku pak 60-65 cm. Zkoušeli jsme když jsme seděli na míse, kde to bude ještě pohodlné brát. od WC je 15-20 cm protože jsme neměli už více místa. Je to pohodlné, alespoň pro tedy ano
Odpovědět
Profilova fotka
V novém máme jednu spršku součástí umyvadlové baterie (lepší možnost např. pro odtečení vody, skrytí poloviny hadice) druhá má samostatnou baterii. Řešil jsem to tak, že jsem si sedl na WC a zkusil rukou, kam dosáhnu a jak se mi manipuluje s baterií a sprškou. Jediné co je potřeba dodat je vpravo pro praváky a vlevo pro leváky!!!!!
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?