Co si dát jako dekoraci na WC?

Ahoj, potřebovala bych poradit, co si dát jako dekoraci na WC? S touhle místností mám dost problém, máme tam béžové kachličky s tmavěhnědou listelou, vymalováno bíle, na stropě bodovky. Nějak netuším, co tam dát, aby to působilo útulněji. Ráda bych něco na stěnu .... Poradíte?
Odpovědět
já bych na záchod nedávala nic... ;-)
Odpovědět
ja mam nad zachodem na te zdi dve drevene policky z ikea, jinak mam bile obklady, bilou vymalbu a svetle zelenou dlazbu. policky jsou bud prazdne, nebo je na nich toaletni papir. hrozne moc to mistnost jak rikas "zutulnilo" a defacto je to i funkcni. k polickam je i dreveny vesak na male rucniky a podlozka pod mydlo.
Odpovědět
Martek, ale zrovna poličky a vesak jsem nepovazovala za dekoraci.... jinak souhlas, ty jsou na záchodě nejen fajn, ale i potřeba... ale dekorace typu ozdob bych tam nedávala nic
Odpovědět
urbi, vsak ja hodne dlouho premyslela, co na tu holou zed nad misou dat a policky jsou cajk 8-)
Odpovědět
ahoj, na tejto stranke som citala dobre clanky o koupelnových doplňcích. Skus prezriet, mozno ta to nejak inspiruje.
Odpovědět
http://clanky.estop.cz/detailu-ono-1-...
Odpovědět
mymáme v záchodě umělou kytku takovou tu převisloua nevypadá to špatně, je to takové útulnější a výběr docela i je, tak třeba malá inspirace :-) ;-)
Odpovědět
ahoj, díky za inspirace :-)
Odpovědět
elzi my sme tam dali trojicu malych obrazkov, ktore nejak nebolo kam inam dat - ziadne umelecke diela, take tie kytickove obrazky, co sa tvaria ako originaly, a daju sa kupit v obi alebo tychto centrach. Vypada to celkom pekne, kedze su male (asi 12x16cm alebo tak) , ale zase to niesu ziadne plagaty, plagaty su fuj :-) normalne zaramovane obrazky bez skla
Odpovědět
Profilova fotka
dle popisu ma svagrova podobnou koupelnu..ve stene jsou rovnou zabudovane vyklenky jako policky..takze tam ma rovnou kosicky..kytky.....velike zrcadlo s dvema umyvadlama a skrinkama..pod zrcadlem zabudovana police z kachlicek a na tom ruzna kosmetika..celkove to zni jednoduse ale vypada to fajn..neni to preplacane
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?