Firma nalepila špatné obklady. Mám trvat na předělání?

Profilova fotka
Dobrý večer, nevíte prosím někdo jak postupovat v případě, kdy nám firma po předchozí dohodě a osobní návštěvě koupelnového studia nalepila do celé koupelny část obkladů, které jsme si nevybrali? Pro upřesnění chtěli jsme tmavě šedé a světle šedé, místo těch svetle šedých jsou světle hnědé. Vypadají vedle té tmavě šedé jako špinavé. Nevím co s tím. Mám trvat na tom, aby to předělali, nebo to mám nechat být. Je to fakt hnusný.
Odpovědět
Profilova fotka
trvala bych na predelani, je to jejich blbost, tak at si to predelaji. Urcite bych to nenechala jen tak byt
Odpovědět
Profilova fotka
jezis, no jiste ze trvej na tom, aby to predelali. Prece nebudes mit koupelnu, ktera se ti nelibi. Museli o tom nekde udelat zapis, u nas jsme si vybirali v koup. studiu a jeste mi to pak dali poepsat
Odpovědět
Profilova fotka
:-) Ve snu by me nenapadlo, ze je nekdo schopny toto udelat. Ale budu trvat na tom at to predelaji.
Odpovědět
rozhodně předělat. By mě asi pokaždé v koupelně šlak trefil, kybych koukala na něco, co se mi fakt nelíbí. Navíc bych si to v tý koupělně ani moc neužila....třeba pobyt ve vaně...furt bych hleděla na ty kachle a štvalo by mě to.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?