Koupelny Ptáček. Máte zkušenost?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Existuje někdo,kdo má zkušenosti s touto firmou?Díky moc za info:)
Odpovědět
1
2
My máme od ptáčka celou koupelnu (sanitu, obklady), spokojenost.
Odpovědět
pán co nám dělal rekonstrukci tam bere všechno, máme kotel, krb, dlažbu, parketovou dlažbu, obkladačky, vanu, umyvadla, záchod, všechno jsme vybírali tam, cenově to bylo maličko draší než na internetu, ale ne o moc
Odpovědět
Profilova fotka
Máme od ptáčka dlažbu a obklady a nemůžu říct křivého slova.
Odpovědět
taky máme kompletní vybavení a materiál od Ptáčka (v ČB) a spokojenost. Jen ten člověk, se kterým jsme vše řešili, tam už nedělá :-D Dostali jsme tam i trochu lepší ceny, než v Siku.Řešil jsem u Ptáčka (v ČK) jednu reklamaci baterie a taky vše bylo naprosto ok. Ono je to ale vždycky jen o lidech, co na dané pobočce pracují, ne o Ptáčkovi samotném.
Odpovědět
Profilova fotka
@valinka78 Dobrý den, paní Válková, děkujeme za informaci, celou záležitost důkladně prověříme. Ze zběžných podkladů od kolegů, Vám pravděpodobně nabídl skladovou dlažbu některý z individuálních dovozců dlažby IMOLA do ČR. Bohužel informace, kterou Vám kolegyně poskytla, že oficiální distribuce nemá dlažbu skladem a její výroba a dodání bude komplikovanější, je pravdivá. S celkovou délkou a průběhem řešení Vaší zakázky nejsme spokojeni, stejně jako Vy. Za pochybení vzniklá v komunikaci na naší straně se omlouváme. Na zakázku nyní dohlédne osobně regionální manažer koupelnových studií. Zajistíme, aby zbytek dodávky proběhl bez komplikací. Děkujeme za upozornění.
Odpovědět
@koupelnyptacek - Ano, do situace se minulý týden vložil.... Jsem zvědavá, zda dodrží to, co svatosvatě slíbil, tedy, že cca 18.ledna jsou veškeré obklady na stavbě. Raději nechci přemýšlet, jak by asi dodávka pokračovala, pokud bychom těch dalších 6 týdnů opět "trpělivě" vyčkávali....a poté nám bylo oznámeno, že sorry jako, nikdo další si stále neobjednal a tudíž nedodáme.... on si totiž právě tuto dlažbu třeba nikdo neobjedná další 2 roky, že...... =-) Nic by nebylo tak hloupé na celé té záležitosti, kdyby nám už říjnu bylo řečeno, že prodej této zmíněné řady je natolik sporadický, že výrobce ji bude vyrábět (střelím) v červnu 2018..... a logicky bychom to celé skrečovali hned na začátku.
Odpovědět
I já se přidávám ke spokojeným. O koupelně jsme se s drahou polovičkou dohadovali poměrně dlouho. Obešli jsme spoustu prodejen a nakonec zakotvili u Ptáčka. Slečna, která se o nás starala byla příjemná a v mnoha věcech nám věcně poradila. Vystavené koupelny nám dost pomohly, přece jenom katalog nebo obrázky na internetu dost zkreslují. Vidět věci na vlastní oči je k nezaplacení. Na zboží jsme si chvilku počkali, ale všechny slíbené termíny dodrželi. Za mě spokojenost a s klidným svědomím mohu doporučit.
Odpovědět
@martas_1979 To jsme musel být opravdu moc spokojený když jste si dal tu práci a založil si profil jen kvůli tomu, abyste pochválil koupelnové studio. :-). Já jsem byla v Ptáčkovi 2x, sortiment mají v katalogu opravdu široký (ale to už dneska všude), logicky veškeré zboží na prodejně být nemůže, ale mě to přesto zklamalo, že jsem nemohla vidět na živo to, co jsem si vybrala. Personál....v jedné pobočce celkem vstřícný, v druhé jsem neměla možnost to zjistit, protože jsem zahládla jen vlasy za počítačem, na dotaz, jestli mají na skladě mnou vybrané kachličky jsem zaslechla něco jako ne.....a tak jsem šla pryč....v dnešní konkurenci tohle člověk opravdu nemá za potřebí. Navíc jejich katalogové ceny jsou příšerné, sice všem dávají autimaticky slevu, ale já tuhle obchodní strategii nemám ráda.
Odpovědět
@bamak ..máš něco proti obyčejný vaně za 450 000?!?!?! ..si teda dovoluješ... :-D :-D :-D
Odpovědět
Já jsem byla v Ptáčkovi 2x. Prvně v Jinočanech, kde mají mít údajně nejvíc koupelen v showroomu. To bylo hodně slabý, personál nikde, možná jedna hlava za počítačem, nikdo si nás nevšímal. Pak jsem byla na Černém Mostě, kde to o poznání víc žilo a snad si nás i někdo všimnul a nabídl pomoc při výběru, tam se mi i něco líbilo. Jinak Ptáček je na mě dost drahý, zboží stejných výrobců jinde levnější. Ale třeba dávají nějaké slevy na zakázky, to nevím.
Odpovědět
@plaintruth To musíš mít zmáknuté.....vysoké podpatky, hluboký výstřih, krátkou sukni a dlouhé řasy.....pak hned nějaká ta nula zmizne....ale nesmí to poplést ;-)
Odpovědět
@bamak ..dlouhý řasy by byly, podpatky a sukně by možná taky šly, výstřih vlastně taky, ale nic by tam nebylo a asi by to dohromady moc nepasovalo, tak nevím... spíš by ještě jedna nula přibyla :-D
Odpovědět
Článek se načítá
@plaintruth Kdybys tam takhle přišel vymóděný ty, tak ti jí dají zadara a ještě přihodí kasu :-D...možná by to stálo za zkoušku....pak dej vědět jak to dopadlo.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
Zkušenost absolutně strašná. Bohužel máme koupelny Ptáček "předepsané" developerem. Všechno příšerně dlouho trvá, předražené, neochota .... never more!
Odpovědět
@cell Souhlas. Nebyl jsem absolutně spokojen, neochota, predrazene zboží a ještě me zvorali objednávku. Bohužel jsem mel dum na klic a musel vybrat u nich. Soukromé bych se otočil na pate a sel okamžitě jinam.
Odpovědět
My jsme zatím v první fázi (objednávka), ale jsme s přístupem spokojení. Je vždycky potřeba si sjednat schůzku, pokud člověk chce, aby se mu někdo věnoval, ale potom je ten přístup opravdu skvělý a paní se věnovala jen nám, odpovídala na dotazy, ukazovala zboží, nabízela varianty a opravdu nám pomohla vybrat, co se nám nakonec líbilo, aniž by to byl z její strany nátlak. Jen mi přijde "trapné", že nějaké ceny mají na e-shopu, jiné ceny často na prodejně a ve finále udělají jinou cenu na konkrétní zakázku... Nechápu, proč si hrají na nějaké akce a slevy a nemůžou rovnou plošně nabízet zboží za ceny, na které to nakonec stejně srazí (a ví, že níž jít nechtějí). Každopádně za nás v této fázi spokojenost (několik schůzek s paní na prodejně, zapracovávání změn a přání v návrzích, celkově komunikace úžasná). Teď čekáme na dodání zboží, tak snad i pak budu moct napsat, že všechno proběhlo dobře.
Odpovědět
Profilova fotka
@cell Dobrý den, můžete nám prosím napsat více o vaší nespokojenosti, jaké předražené zboží Vám nabízíme a na které pobočce se potýkáte s neochotou zaměstnanců? Klidně adresně e-mailem na online@ptacek.cz. Děkujeme, tým Koupelny Ptáček
Odpovědět
Já mám špatnou zkušenost s tepelným čerpadlem vzduch-voda deDietrich,je to privátní značka velkoobchodu Ptáček kterou nikdo jiný v ČR neprodává,asi proto že je to jedno z nejhlučnějších tč 70dB akustický výkon,zatímco jiné kvalitní tč mají akustický výkon okolo 53dB což je velký rozdíl, ani nemají značku kvalityQ,odborníci doporučují kupovat tč se značkou Q,což jsou ověřená tč,celé léto neustále 5-10 za hodinu zapínají a vypínají,v zimě jedou prakticky nepřetržitě a jsou slyšet v noci v mrazech 150 metrů,za 21 měsíců se sousedovi zadřel kompresor,rozhodně nedoporučuji tč deDietrich což je dle mého 20 let starý model Mitsubishi
Odpovědět
@koupelnyptacek : na základě Vaší dohody s developereme jsou Vaše ceny všeho pro nás o 50% dražší!!! Kalkulace námi vybrané koupelny trvalo skoro 3 týdny a byly v ní opakované chyby - vše jsme museli kontrolovat, zjevná neochota. Jsem velmi zklamaná a dost se děsím, co vlastně dodáte, protože už teď na papíře v tom máte dost zmatek
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Rozhodně Nedoporučuji !!! Koupelny Ptáček Karlovy Vary!!! Koupil jsem koupelny do svého RD za více než 700 000 při koupi samozdřejmě maximální ochota ,ale potom neuvěřitelný problém ,malé drobné reklamace ještě v záruce doba trvání než se začne něco řešit je min. několik měsíců protože k vám posílají několik znalců, kteří se vám snaží vyvrátit, že je to chyba materialu, ale vaše chyba (musíte přece provádět servis každé čtvrtletí) a neustálé výmluvy. Potřeboval jsem dokoupit Clic/clac – Uzávěr z bílého litého mramoru k mé vaně, neochota zaměstnancu mě vyvedla z míry ( se tady budeme srát s takovou prkotinou ) my Vám to objednáme a ozveme se, asi pět krát jsem se připomínal jsou to tři měsíce a nikdo my bohužel do dnes můj špunt k vaně za ca 1500 nedokázal objednat. PTÁČEK ASI ZTRATIL KŘÍDLA za mě rozhodně NE!!
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 letech
Profilova fotka
Je to totální banda vokurek, jedna neschopná jitrnice vedle druhý, odebíráme od nich na výstavbu 10 RD jako developer a nikdy nedodali nic v pořádku. Pořád samý problém a nikdy neudělají objednávku v pořádku. Jen pro své kamarády. 😬 😬 😬 😬 😬 😬 😬
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?