Návrh koupelny

Dobrý den , co říkáte na návrh koupelny ? Jde mi jen o rozmisteni , obklady jsou nahodny. Dveře jsou posivne. Děkuji
Odpovědět
Neumim si predstavi otevrit dvere a mit tam hned sprchu (tzn mokro). Totez umyvadlo. Podle me by melo byt co nejblíže dverim. Ja bych to prehazela. Sprchac misto vany, vana misto umyvadla a to misto sprchace. Ale jestli vam to vyhovuje takto, proc ne. 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@azsinanecovzpomenu taky bych volila tohle uspořádání. Pokud si jde člověk jen opláchnout ruce, je lepší mít umyvadlo co nejblíž dveřím a ne obcházet zbytek vybavení
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 9 měsících
Ve sprchači bude sklon a na oprachnuti rukou uz nohy neupadnou udelat dva kroky v koupelne 😄
Odpovědět
Dobrý den, taky mi to nepřijde šťastně řešené...jestli je sprcháč Walk in, tak bude před sprchovým koutem mokro, a mokrá podlaha přímo před dveřmi mi nepřijde dobré řešení...záleží ještě na rozměrech místnosti... jak hluboký máte sprcháč?
Odpovědět
Profilova fotka
@milda1234 tady ani nejde o lenost, jako o praktičnost.... Zbytečně roznášíte bordel po celé koupelně. Osobně souhlasím s prvním příspěvekem. Ale každopádně umyvadlo za dveřmi.
Odpovědět
Profilova fotka
Souhlasím s předchozími příspěvky, takto mi to připadá naprosto nepraktické. Ve sprcháči můžete mít sklon jaký chcete, ale stejně se vždycky nějaká voda nalije mimo....a pokud budete mít spád už ve dveřích, tak tam bych chodit nechtěla.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?