Sprcháč vedle dveří

Ahoj, nemáte někdo řešenou koupelnu podobně jako my? Zajímá mě sprcháč vedle dveří - jestli nechat čtvrtkruh nebo se dá i čtvercový... nejsem si jistá, jestli by moc netrčel do prostoru a nezavazel když by se šlo třeba na záchod 🙂 jinam ho bohužel už nedám, takže teď je v řešení pouze tvar... a jestli by čtvrtkruh 90x90 byl pro jednoho průměrného člověka dostačující 🙂 Díky za tipy.
Odpovědět
My to tak budeme mít, teď máme doma taky 90x90 a stačí nám to. V novém budeme mít taky tak velký.
Odpovědět
Profilova fotka
@hanicka1991 máme čtvrtkruh 90x90, pro jednoho stačí úplně v pohodě, máme ho umístěný přesně takto asi 20 cm od dveří a všechno funguje......za ním už tedy není nic, je přímo na stěně koupelny........ten obdélník/čtverec by vám tam asi seděl hůř, museli byste obcházet ten roh, ale zvyknout se dá v tomhle směru asi na cokoli
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, my budeme mať tiež sprchu hned u dveri, presne ako vy, ja nemam rada stvrtkruh takze to som urcite nechcela, budeme to riesit takto - kut bez vanicky a zalamovacie dvere, tym odpada ten problem prostoru 🙂 (foto je ilustracne)
Odpovědět
@hanicka1991 my máme sprcháč u dveří, ale dál než u vás a ničemu to nevadí. U vás ale vidím velký problém. Na tu stěnu, co je sprcháč, potřebuješ dát vypínač a ten tam kvůli obložkám prostě nenarveš. Sám o sobě má totiž cca 8cm. Nejde ta koupelna nějak jinak přeházet?
Odpovědět
Profilova fotka
My tedy máme vypínač venku, v koupelně je to obecně lepší řešení. Jinak 90ka stačí, kvůli prostoru a lepšímu pocitu určitě oblý. Jinde bych hlasovala pro čtverec, ale tady to nemá smysl a opravdu vám to vezme místo přesně v trase kam půjdete častěji než do sprchy a nic moc nepřidá. Jdetě do Hornbachu/obi tam mají sprchové kouty vystavené, do jednoho si vlezte a uvidíte 🙂. Já ho ve svém bytě měla a na pohodu ve 2 jsme se vešli když jsme chtěli.
Odpovědět
@kekita On by vypínač tam ani neměl být.
Odpovědět
@hanicka1991 Já mám obvykle ve čtvrtkruhu klaustrofobii, tak bych dala čtverec 🙂
Odpovědět
@specnaz84 das tam ip44 a je to v pohode-to ve dvojce byt muze. Blbe je, ze oni ho ani nemaji kam dat pred dvere ven...
Odpovědět
@ptjj děkuji za zprávu. jestli stačí velikostně, tak ho tam dáme taky, bude to asi lepší než ten čtverec, ten by tam asi fakt trčel.. 🙂
Odpovědět
@kekita @specnaz84 vypínač je v pohodě, ten máme venku a to problém není, to je už vyřešené dávno, spíš šlo o ten sprcháč jako takový 🙂
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?