Uspořádání menší koupelny

Ahoj, prosím o nápady, jak uspořádat koupelnu. Přikládám svůj návrh. Okno je 1750x500 mm usazené ve výšce 1750 mm, je výklopné. Stavební otvor pro okno je hotov, s dveřmi se dá hýbat (příčka ještě nestojí). Za vanou plánuji zídku, proto je za ní mezera (nešlo mi to vytvořit v programu). Zídka být nemusí, ale připadá mi, že uprostřed je hluché místo. Děkuji za nápady.
Odpovědět
Určitě bych změnila otevírání dveří směrem k vane,aby se nemusely obcházet dveře,když se půjde k umyvadlu..
Odpovědět
Profilova fotka
Nebylo by lepší otevírat dveře do chodby?
Odpovědět
Já bych tam dal posuvný dveře, umyvadlo bych přesunul naproti dveřím, za dveře vpravo dal vysoký poličky na ručníky.
Odpovědět
@dannu @peroll , jiné dveře se do chodby otevírat nebudou, tak by to vypadalo asi zvláštně. V plánu je spíše otevírat dveře směrem k vaně (je to tak i v původním plánu od projektanta), ale v programu nastaly změny a já nemohu přijít na to, jak otočit dveře 😄.
Odpovědět
@svemar, také by to byly jediné dveře otevírací se do pouzdra. Bojím se narušení celistvosti chodby. A druhá věc je jejich cena.
Odpovědět
Profilova fotka
@anntroj já to tak doma třeba mám.. do obytných pokojů (ložnice, pokojíčky, obývák) se dveře otevírají dovnitř ale koupelna a záchod do chodby.. a nemyslím, že by to vypadalo zvláštně 😉 🙂 přijde mi to i praktičtější 🙂 samozřejmě mít koupelnu 30m2 tak to neřeším 😄 ale tu bohužel nemám takže jsme to vyřešili takhle a je to v pohodě.. ale pravda, že dveře máme všechny stejný, v jednom dekoru, takže to tomu, že to vypadá normálně, taky napomohlo 🙂
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?