Váš názor

Profilova fotka
Ahoj všichni, prosím o radu, jaké rozmístění vám příjde ideální? Vlevo je ložnice, vpravo TM. Dvěře jsou zasunovací v pouzdru a naproti okno ve výšce 155 cm. Oranžově je vyznačena nika. Velikost je 10,68 m2. Díky
Odpovědět
@junkovaden Dobrý večer, nepochopila jsem, co je v plánku ta světle modrá čára. Osobně mi wc v koupelně nepřijde vhodné, protože při spláchnutí se bakterie šíří do prostoru. Pokud přesto wc v koupelně chcete, dala bych ho co nejdál od vany a umyvadel.
Odpovědět
Profilova fotka
@diabrete Je to skleněná zástěna pro walk-in sprchový kout. WC budeme mít v koupelně, už jsme na to takto zvyklí, ale děkuji za názor.
Odpovědět
Profilova fotka
Mě přijde jako nejlepší varianta 3 - záchod schovaný za “zídkou”😉 případně 1, to mi dispozičně přijde také fajn🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Dala bych umyvadla a záchod co nejblíže dveřím, tam budete chodit nejčastěji. Záchod pokud možno mimo koupelnu, ale když to tak chcete (což nechápu, když máte prostoru dost), tak určitě aspoň za zídku. Takže WC vlevo od dveří za zídku, umyvadla vpravo hned u dveří. Vanu se sprcháčem pak už libovolně buď obojí ke stěně proti dveřím (místa je tam dost) nebo vanu vedle umyvadel k pravé stěně.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?