Cena práce za kuchyň 2023

Zobraz úvodní příspěvek
Jakou cenu za práci při výrobě kuchyně na míru vám naúčtoval truhlář? Je částka 90000,- Kč přijatelná? Uvědomuji si, že každá kuchyň je jiná, jde mi jen o orientační cenu pro představu. 🙂 Děkuji za ochotu sdílet svoje zkušenosti.
Odpovědět
1
2
@horst_fuchs barva je kasmir mat (nechtěla jsem bílou, měla jsem teď 10 let na bytě😉 a pěkně to šlo dohromady s podlahou - dub bělený), drevodekor je dub sukaty. Brala jsem jako inspiraci realizaci u kuchyně sykora https://www.sykora-studio.cz/produkty...
Odpovědět
@horst_fuchs úchytky jsou 35 cm stejná délka všech
Odpovědět
@veraplb nemám ceníkovou nabídku na každou položku, jen konečnou cenu (I s instalací) takže netuším. Je to egger premium lamino. Lak by vyšel na celou kuchyň asi o 20% více, mat lak ještě víc 😉. Vím, že jsme si dělali cenové nabídky na asi 7 možností dekoru (lak, lamino,mat) a pak z něčeho slevili, i tak je kuchyň o 150 tis dražší než byl náš odhad rozpočtu na začátku (než jsme zjistili kolik to dnes stoji ha-ha), aby byla taková úplně, co jsem chtěla bylo by to ještě dalších asi 100 tis. My totiž zarizovali ve stejném dekoru i další vestavěné skříně v jídelně a jídelní stůl a to už jsou dost pálky dohromady.
Odpovědět
Profilova fotka
@veraplb Mám doma truhláře a mám docela přehled, vzhledem ke kompaktní desce a zvolenému materiálu je cena celkem ok. Asi by to šlo levněji, ale záleží i na lokalitě. Pohlídejte si hlavně kvalitu, v truhlářích je obrovský rozdíl... Co se týče dotazu na cenu za práci - to Vám přeci může být jedno, pro Vás jako zákazníka je snad důležitá koncová cena, za kterou to koupíte nebo nekoupíte. Víc netřeba řešit, každý si to účtuje jinak.
Odpovědět
@artep1987 moc hezká kuchyň, budeme mít stejný tvar, jen tu linearní pouze 2,8m Krásná deska
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?