Co povíte na šedou kuchyň?

Zobraz úvodní příspěvek
Čeká mě vybírání kuchyně, v pořadí už 3 a tentokrát jsem se rozhodla pro šedou. Líbila by se mi nejlépe v barvě holubí šedi - není tu někdo, kdo má kuchyň do šeda? Díky
Odpovědět
1
2
Na to kašlu Alcar, ať si tam třeba shnije :-D Akorát hio tam i s bordelem vždycky zamknu až doratí návštěva :-D ;-) A co ta šedá??? No šedá je boží, ne? Doporučujeme jí všechny ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
seda je oki, mam ju dokonca aj na fasade a riadne tmavu hehe
Odpovědět
Stolverka: viděla jsi fotky z mýho alba nebo co? :-D On není vodník, ale magor :-) Ale což, lepší všechno zlo koncentrovat do pracovny než aby mi řádil v celém bytě ;-) Takhle má svůj koutek a dá pokoj :-N Doufám :-N =-)
Odpovědět
Profilova fotka
hehe ja mam tiez rada modru
Odpovědět
efis, poriadne ho tam zaizoluj, nech nerobí modrú lagúnu v celom byte :-D :-D
Odpovědět
:-D nestraš
Odpovědět
Profilova fotka
chudiatko diskriminovane :-D
Odpovědět
Stolverka - závěsy v kuchyni mít nebudu, buď tam bude krátká záclonka nebo nic... A záclony mám ráda mléčně bílé. Efis - teda ta modrá je fakt drsná! :-D Jako já budu mít modrou v koupelně, ale tak decentně, na zemi a na vaně, jinak bílé... Ale do pokoje brrrr a do pracovny už vůbec ne. Bude ti tam spát. :-D
Odpovědět
Spát??? Tam bys teda neusnula to se neboj :-D Ale ne, ona není tak hrozná, je jen na jedný zdi, zbytek je hodně světlej a pod oknem je bílá ;-)
Odpovědět
Aquabelle, jak vypadá ta šedá fasáda? Manžovi se strašně líbí v kombinaci s červenou... Mně to přijde vražedné!! :-o :-D He a perlička, v jednom názvu tvého alba jsem četla Můj "nejobludnější" nábytek! :-N :-D Čekala jsem nějaké hrůzy, co ti kdo věnoval z první republiky, až pak mi došlo, že to nejobludnější asi nebude.... :-D
Odpovědět
Efis, naši mají modrou ložnici a spí se jim tam báječně... A dali si to úmyslně! Já bych tam taky asi neusla. My tomu pokoji říkali akvárko. :-D
Odpovědět
:-D Tak pro mě je největší utrpení žlutá...každej máme něco ;-) Taky mohl chtít třeba zářivě růžovou, to bych ale začala pochybovat o jeho duševním zdraví opravdu vážně :-D Jo a rodiče mojí kolegyně mají modrej celej barák!!! Říkají mu Modráček :-D No jo, lidi...co chceš :-D Kadý máme nějakou úchylku 8-) Ona původně měla být ta pracovna trochu decentnější, ale malíř (!!!!) se jaksi rozhodnul pro tohle. Nějak to popletl. Taky nám udělal tu tmavší hnědou v ložnici o odstín světlejší než měla být. Ale to mi nevadí, ta původní byla opravdu hrozně tmavá. Prostě chlapi no :-D Co s nima, zabít málo ;-) 8-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
alcar to je super kmbinacia, len ta cervena musi byt studena - ako maliny trebars
Odpovědět
Sakra nějak jsme se odchýlily od tématu nezdá se vám? :-D No já už stejně mažu pryč, tak čaute!
Odpovědět
Jo, přesně ty maliny se mu líbí... Chlapi vůbec, se mi zdá, že mají problémy s pojmenováním barev. Manža říká oranžové růžová a naopak. Takže my budeme mít "růžovou" kuchyň. Teda ale až tohle někde řekne, tak si budou lidi myslet, že jsme paka, že si dáme růžovku do kuchyně. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem založila album a je tam i ta naše šedivá kuchyně....ve skutečnost není tak tmavá(na fotce mi přijde skoro černá), ale je to odstín antracit v matném provedení. Adresa alba je: http://www.modrastrecha.cz/album/albu...
Odpovědět
Profilova fotka
alcar a takisto tie farby sa hodia skor na take kockate stavby ... na domceku so stitovou strechou si to neviem predstavit aatevi bomba!
Odpovědět
No já si to nedovedu představit vůbec. Se bráním této kombinaci zuby nehty, ale vypadá to, že už jsme se rozhodli úplně pro jinou, takže v poho. ;-)
Odpovědět
Aatevi, máte krásnou koupelnu! Copak to je za obklad? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Alcar Díky. Obklady jsou z MB Keramiky řada Seta
Odpovědět
Dík, mrknu na net. ;-)
Odpovědět
Právě že mě se ta šedá od Sykory ani od Hanáka nelíbí - je moc tmavá. Kuchyň mi udělá manžel, to není problém. Ale problém je, že nikde nemůžu objevit světle nebo středně šedá dvířka :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak my máme koupenou právě tu šedou kuchyň z Ikea. Minulý víkend jí manžel začal montovat, tak až bude hotová, přidám do alba fotku. Moc se nám tahle kombinace líbila, dali jsme k ní i šedý obklad plus šedou výmalbu a nerez doplňky. Tak jsem zvědavá jak to bude nakonec celý vypadat :-N A tahle barevná kombinace se už neprodává,prej proto, že o ní v Německu nebyl zájem, tak jí stáhli z prodeje i u nás ]-( Museli jsme nahonem už v létě koupit aspoň všechny dvířka než to zrušili.
Odpovědět
Profilova fotka
hmm... sorbo seda kuchyna z ikea je v NL bezne este v predaju :-. a je aj na webe rakuskej ikea a dokonca aj nemeckej... potom maju este sedo-modru rubik
Odpovědět
Profilova fotka
tak nevim...takhle nám to řekli přímo v Ikea v Praze v létě, když jsme si tam od nich nechali udělat finální návrh kuchyně. Pán nám přímo řekl, že od podzimu už se nebude prodávat a je fakt, že už jsem jí tam pak neviděla vystavenou :-|
Odpovědět
Romisku - to budeš hodná. I když předpokládám, že budu akorát naštvaná, že už to u nás není k sehnání ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?