Dekor kuchyně k antracitovým oknům

Zdravím, prosím o radu ohledně dekoru kuchyně. Máme antracitová veliká okna v obýváku, jídelně a kuchyni ( obývák s kuchyní máme spojený ). V plánu k tomu máme světle šedou podlahu a tmavší sedivé dveře. Původně jsme si říkali, že kuchyň budeme ladit antracitová deska ( dekor od Eggru ,,Kámen Mariana antracitový,, ) a světlá dvířka ( také dekor od Eggru ,, Pinie Aland polární ,, ). ALE, včera jsme byli v obchodě porovnat dekoru z katalogu naživo a upřímně moc se mi to nezamlouvá... Chci tedy poprosit ty z Vás, kteří mají antracitová okna v interiéru, jaké dekory kuchyňské linky jste nakonec zvolili? Můžete prosím vložit i fotku kuchyně pro představu, nebo odkaz na album, kde je kuchyně..? Popřípadě ti z vás, kteří mají kuchyň v jednom z dekorů, můžete se prosím též pochlubit, jak jste to nakonec ladili a jak to vypadá..? Ještě jsem uvažovala nad dekorem Dub halifax přírodní na pracovní desku a dvířka z té Pinie Aland polární. Ale u toho dubu mám strach, že to vůbec nepůjde k těm antracitovým oknům a šedé podlaze/dveřím..
Odpovědět
@medi1 Ahoj, já teda ještě nemám reálné fotky, ale máme to podobně - máme antracitová okna, podlaha bude světlejší šedá, interiérové dveře bilé a kuchyň je v plánu bílá s deskou dub halifax 🙂 právě beru to dřevo jako takové oživení 🙂
Odpovědět
@hanlib Já jsem si říkala, jestli není hloupost míchat dva druhy materiálu. Ten antracit vypadá jako kámen a k tomu dřevo a ještě poté šedá.. Moc děkuji za zkušenost a pokud si vzpomeneš až budete mít hotovou kuchyň, pošli prosím fotku =)!
Odpovědět
Máme antracitová hliníková okna, béžovou podlahu a kuchyň bílý lesk v laku, plus dub sonoma horní skříňky. Ten jsne brali protože nám přišel neutrální k ostatním odstínům dřeva.
Odpovědět
@medi1 Myslím, že to dřevo bude dobrá volba. Dub je nestarnoucí klasika a rozbije u Vás tu šeď a chlad, příjemně prostor oživí a zútulní. Vúbec bych se toho nebála. ;-)
Odpovědět
Také máme antracitová okna. Kuchyň spojenou s obývacím pokojem. Kuchyň bude v bílém lesku, pracovní deska Kronospan Black Concrete. Podlaha lepený vinyl - černo-stříbrno-šedivý dekor (podle úhlu dopadu světla). Zásuvky a vypínače v černé barvě. Bílé dveře s černými proužky a černou klikou. Nábytek v obývacím pokoji bude také v bílém lesku. Sedačka v hořčicové barvě. Vymalováno bíle. Stěna za televizí černo - stříbrné Otoccento + jedna zkosená stěna. Já osobně bych k tomuhle všemu žádný dřevěný dekor nechtěla, ale je to opravdu o tom co se komu líbí a co je schopný a ochotný akceptovat. Přeju šťastnou ruku při výběru, ať jste po zkompletování tak moc spokojená jako já, protože nebudu zastírat, že jsem se při výběru bála jak vše bude v reálu vypadat a jak to vše bude k sobě bude ladit.
Odpovědět
@termat5 mate prosim nejakou fotku? Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Mame antracit okna a kuchyně bílý lesklý lak+tm.šedý korpus i deska. Podlaha šedá dlažba, nábytek v obýváku bude též bílý lesk. A v kuchyni máme dřevěný dubový stůl a lavici.. fotky kdyžtak v albu
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?