Hrnce. Jaký materiál? Cenu? Značku?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky, potrebovala bych komplet nove hrnce? celou vybavu ale vubec nevim co a jak, material?, cena?, znacka?, mnozstvi?... spanelska vesnice. varit bud na plynu.
Odpovědět
1
2
Holky nevíte, kde bych sehnala wok s kulatým dnem? Mám novou kuchyň včetně 5-ti hořákové varné desky, kde ta prostřední je právě určena na wok s kulatým dnem (má sundavací mřížku), ale zatím jsem ho nikde neviděla :-|
Odpovědět
ahoj xpilo.... skus na ebay, ja som tam nasla spustu veci a hlavne do kuchyne za super ceny. ;-)
Odpovědět
niccky, z ebay určitě nechci, chci se totiž na něj podívat v reálu a hlavně potěžkat...
Odpovědět
no to je tiez pravda, mam zopar znamych ktory si hrnce alebo akykolvek iny vyrobk omrkli v nejakom obchode a porovnali cenu s ebayom a kupovali to takto :-D . Lebo viem ze ceny dobrych a hlavne kvalitnych hrncov su dost vysoke :-S
Odpovědět
tak to dělám naprosto u většiny věcí, které si kupuju přes internet, jinak bych do toho nešla, pokud přesně nevím, co kupuju =-) :-D
Odpovědět
no viem ze aspon niesom sama v niekolkych veciach........a ako si to vyriesila s tymi hrncami ;-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 letech
Profilova fotka
Ahoj, chtěla bych obnovit tuto diskuzy. Potřebuji nutně poradit jaké hrnce koupit, ty moje šmejdy co jsem dostala už dosluhují. Chci fakt, které už nějakou tu dobu vydrží. Děkuji za rady :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@monako3 Já osobně mám Tefal Ingenio na indukci a jsem s nima spokojená, jsou super skladné :-) Druhou sadu mám od Tescomy Amila, tu mi donesl Ježíšek. Vyhovují mi pro 3člennou rodinu ty velikosti hrnců a záruka je na ně 10 let.
Odpovědět
Profilova fotka
@petrasafr Děkuji, ta tescoma amila je docela zajimavá. :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
obnovuji diskuzi :) Co říkáte na tyto hrnce? http://aukro.cz/indukcni-titanove-nad... Vypadají docela odolně a právě chci i teflonový povrch v hrncích, ne jen v pánvích a nikde jsem žádný jiný nenašla, až tady na Aukru. Tak poraďte, řekněte svůj názor:)
Odpovědět
Nikdo nic by k těm hrncům neměl? :)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
@petrasafr Ahojky, prosím tě, někde jsi psala, že máš Tescoma Vision, tady píšeš Amila, máš zkušenosti o oběma sadami? Zajímá mě jesli do sklaněných poklic nezatíká voda při mytí? Váhám jesli sadu se skleněnými nebo nerezovými poklicemi. díky za odpověď
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@lenycka87 Mám oboje, Amila mám celou tu sadu a Vision jsem si vybírala jen jednotlivé hrnce, které mi velikostně chyběly, protože Amila se hrnce samostatně koupit nedají. Problém s pokličkami vůbec není, dávám klasicky do myčky a voda nikam nezatýká. Já mám radši skleněné poklice ;-)
Odpovědět
@petrasafr Tak to jsem ráda, také bych je právě chtěla. Teď jen váhám jestli Tescoma nebo Tefal a nebo to nakombinuji... Rozdíl asi mezi Amilou a Vision kromě vzhledu není...
Odpovědět
Profilova fotka
@lenycka87 Já jsem měla od Tefalu Ingenio a moc toho nevydržely :-| Rozdíl u Tescomy není, jen u Vision si lépe vybereš vyhovující velikosti, jelikož prodávají hrnce i samostatně.
Odpovědět
@petrasafr Já uvažuji o sadě Volupty, jsou nerezové. No uvidím, ještě budu pár dní vybírat, zvažovat... díky
Odpovědět
Profilova fotka
@lenycka87 aha, tak to vůbec neznám.
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?