Jaké vychytávky máte v kuchyni?

Zobraz úvodní příspěvek
Pochlubte se svými vychytávkami v kuchyni (např. schované zásuvky, tajné místo na houbičku, uspořádání kořenek a jiných nádob; kde ukládáte pokličky...), prostě všechny vychytávky, které byste určitě doporučili. Za případné foto moc děkuji 🙂
Odpovědět
1
2
Profilova fotka
@renatka_k Řešení je po 2 letech bydlení rozhodně praktické. Výsuvnou zásuvku na stole bych nyní již vnímal jako nepraktickou.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
a co byste si raději vybrali, kdyby to bylo zadarmo : dřezovou baterii ohybnou, se sprškou, anebo pevnou, ale byla by možnost že by tekla rovnou horká voda? Chceme obojí, ale obě vlastnosti nejsou technicky možné.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Profilova fotka
@myfairlady My teď například máme ohybnou baterii se sprškou a tu jsem snad za 6,5 let použila dvakrát...takže raději tu horkou vodu, na tu zas musím dlouho čekat...
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
No my máme moc rádi vína, rádi ochutnáváme a říkala jsem si že by bylo hezké mít na pultíku nějakou sbírku těch nej v nějakém stylovém stojanu. Nemůžu ale najít takový, který by se mi opravdu líbil, protože všechno je takové tuctové a někdy až nevkusné. Máme nový, řekla bych hodně moderně vybavený byt a sháním něco co do toho zapadne, tak jestli máte tip kam kouknout, kde by mohli mít něco takového budu ráda za sdílení.
Odpovědět
Profilova fotka
@daddas Co treba toto, muze ji h byt i vic vedle sebe. https://eshop.stoneimperial.cz/ostatn...
Odpovědět
@daddas tak nejhorší, co vínu můžete udělat, je nechat na něj působit změny teplot ... takže doma v kuchyni/obýváku jedině vinotéku ...
Odpovědět
Profilova fotka
@daddas niekto, kto ma rad vina o nich aj nieco vie a urcite ich nebude vystavovat na pulte a uz vobec nie "tie naj".
Odpovědět
@edcbubu Mohla bych poprosit o foto té výsuvné police s robotem? Pořád řeším, jak elegantně schovat robota, který má 10 kg, takže jeho každodenní vytahování je nemožné.
Odpovědět
Manželku.
Odpovědět
Moje největší vychytávka v kuchyni je manžel, co umí vařit 🙂 jinak je to asi klasika 🙂
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?