Kuchyně v odstínu dub gladstone tabákový nebo dub halifax tabákový

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím, chtěl bych znát Váš názor, který odstín kuchyně, pracovní desku, korpusy a zádovou desku v kombinaci s lakovanými bílými dvířky ve vysokém lesku zvolit a jakou byste k jednomu či druhému odstínu zvolili v kuchyni podlahu v dřevodekoru? Děkuji za názory
Odpovědět
@zuzalinkak Nemáte prosím reálnou fotku dubu gladstone pískového? Taky o něm uvažuju. Kuchyň asi ještě nemáte, že? Děkuji
Odpovědět
@beruska89 Bohužel ještě ne, nábytek začnou montovat za 14 dní. :))
Odpovědět
@zuzalinkak Kdybyste si prosím vzpomněla, tak mi pošlete fotečku, byla bych moc vděčná. Na vzorkovníku na internetu se mi líbí, ale truhlář mě od něj odrazuje (nemá jeho vzorek, pokusí se sehnat), že je jednou tak dražší než ostatní odstíny a hlavně že má ABS hranu, která je méně odolná než hrany z lamina zaoblené.... Děkuji
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 letech
Profilova fotka
@mirek_dusin dobry den. Na tomto obrazku je dib halifax nebo gladstone? Dekuji
Odpovědět
@veru_krausu Zdravím, a na kterém obrázku myslíte? Jestli myslíte tu kuchyni zde ve fóru, tak by to měl být Dub Halifax Tabákový. Není to moje kuchyně, ale foto vyhledané dle názvu dekoru.
Odpovědět
Profilova fotka
@mirek_dusin ano myslim, moc dekuji! Jak dopadla Vase kuchyn? Mohuli se zeptat. Pripadne dekuji
Odpovědět
@veru_krausu Kuchyně dopadla velmi dobře, přesně tak, jak jsem si ji navrhnul, tak mi ji truhlář udělal. Kuchyně Dub Halifax Tabák v kombinaci s bílým leskem podlaha nakonec dlažba v šedém odstínu.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?