Návrh kuchyně - jakou variantu zvolit

Dobrý den, prosím tímto o radu, jakou variantu rozvržení kuchyně zvolit, případně, jestli zkusit úplně něco jiného. U varianty do U je navržený takový částečný bar, a jako možný problém vidím obcházení kuchyně směrem k balkonovým dveřím - ikdyž zastřešená terasa bude směrem na SV a tyto druhé balkonové dveře tam budou jenom pro případ, že se na té SV terase nebude dát sedět ( JV je směr do ulice ). U varianty do L zase nevím, jestli nebudou problém ty průchody do obýváku 85cm . Děkuji za případné rady
Odpovědět
U varianty do U se mnohem méně naběháte. Zas ss ale bojím, zda je 120 cm mezi linkami dostatečný prostor. Já mám 175 a ve dvou je to málo. A ty rohy, to je velmi obtížně využitelný prostor. Opravdu se obávám, že to bude stísněné. Já bych šla do varianty s ostrůvkem. 85 cm průchod je dostatečné, my máme 100, takže jsem si jistá, že 85 je ok. Zkuste facebookovou skupinu kuchyně, tam vám poradí.
Odpovědět
@norikakaa děkuji mnohokrát za odpověď
Odpovědět
@kackac31 mne se libi varianta do U. Bezne se dela linka od ostruvku 110 -130 cm, tak nevim, jestli je tam rozdil, kdyz to neni ostruvek ale U. Prijde mi tam lepe vyuzite misto 🙂.
Odpovědět
Mně se líbí varianta do U a přijde mi i praktičtější. 120 cm mezi linkami je standardní rozměr, aby se proti sobě daly otevřít dvě skříňky...
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?