Jaký je šuplík z boku postele?

Profilova fotka
Všechny zdravím a prosím moc o vaše názory, případně i konkrétní fotografie. Řešíme s partnerem takovýto problém: - já bych ráda pod postelí úložný prostor, on tvrdí, že to musí dýchat, působit vzdušně. - já bych ráda, aby se pod postelí nedržely chuchvalce prachu a nemusela jsem se plazit s vysavačem - máte někdo doma šuple s otevíráním od nohou postele? Skutečně bych byla vděčná za fotodokumentaci, jak to vypadá potom z boku. Mně to zatím přijde takové polovičaté řešení (jde cca do 1/3 délky postele), ale neumím si to představit. Možná by to byl ale vhodný kompromis pro nás. - mně se líbí boční šuplata do 3/4 postele - i tady bych ocenila fota z boku a od nohou postele Ještě mě napadá otázka: máte někdo postel z masivu? Máte možnost porovnat např. to, že původní jste měli lamino a poté masiv a pociťujete rozdíl? Předem děkuji za pomoc :)
Odpovědět
Ahoj.Ja som mal masívnu posteľ. Kvôli sťahovaniu a malému priestoru v spálni sme si ju neponechali a vymenili na lamino. Ale poviem ti, že odvtedy som sa poriadne nevyspal.Plánujem si vyrobiť novú a určite to bude dubový masív s voskom.
Odpovědět
Profilova fotka
dodog: Myslim si to take. Ale je to pomerne draha zalezitost. Zvazujeme jeste, zda neudelat z lamina aspon bocnice a urcite supliky a pod. Ale je to skoda :(
Odpovědět
Ano .Ale ja si ju urobím sám :-D :-D :-D pozri album.
Odpovědět
my mame lamino, mame ulozny priestor po celej dlzke-t.j. dostaneme sa tam, ked naddvihneme rost. ja myslim, ze az tak nezalezi na tom, ci je postel z lamino al. masivu, skor zalezi aky kvalit. mas matrac a rost. Praktick. mi pripada inak otvaranie do boku. Lebo postel zvycajne nie je az taka velmi siroka ako dlha. My aspon mame malu izbu. keby sme mali supliky dopredu, tak ich neotvorime :-N
Odpovědět
Milá Spimy velkosť a umiestnenie šuplíka velmi zavisí od velkosti spálne,ja som si dala robit masívne postele z buku a šuplík 160cm len z boku nakolko z predu nám len 40 cm na prechod.Šuplíky z masívu sa väčšinou nerobia uplne nadoraz na dlžku postele ale len 150-160cm poprípade iný rozmer na objednávku.Až budú hotové pošlem ti foto aj skúsenosti.Ale základ je dobrý matrac aspon17 cm vysoký.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?