V jakém stylu a barvách zařizujete ložnici?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj všichni, právě dokončujeme v naší budoucí ložnici omítky atd. A už začínáme řešit jakou barvu podlahy,zdi a nábytku do ložnice...Určitě chceme plouvocí podl. Akorát nevím jak s těma barvama,v ložnici máme francouzské okno situované na východ,takže ve směs je tam pořád tma...Tak nevím jestli tmavou podlahu a světlí nábytek nebo naopak,nebo všechno světlé...Jak jste na tom vy?jaké jste zvolily bavy??
Odpovědět
Profilova fotka
je, kez by me nekdo nekdy nechal spat tak do 9, prochrapala bych celej den, mam takovej deficit, ze uz to asi nikdy nedospim
Odpovědět
kristi,copak, malá vás nenechá? To bych asi zaúkolovala babičky... 8-)
Odpovědět
mame loznici na vychod takze svetla dost mam zavesy zaluzie a svetle modre steny ja jsem rada utlumena a nema to nic spolecneho se sexem ;-) jak mi sviti blbej mesic do okna neusnu ]-(
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Profilova fotka
My máme nábytek světlý (bříza), letiště také světlý potah. Stěny, koberec a závěsy jsou do oranžova. Foto v albu (noční stolky jsou staré, dočasné).
Odpovědět
Profilova fotka
My mame dub a sklo (vse z Ikea: Malm, atd.), tmavosedy koberec a 1 modrou stenu, ostatni jsou bile. Nekde jsem slysela, ze loznice ma byt ve studenych barvach, tak jsem upustila od planovane zlute.
Odpovědět
Profilova fotka
loznice ma byt v takovych barvach, aby ti tam bylo dobre, je jedno jaka je to barva
Odpovědět
bílé stěny,dubový nábytek... ;-)
Odpovědět
Tak já se teplých barev v ložnici nevzdám. :-) Máme nábytek v tmavém dřevu, plánujeme vestavné skříně tmavé dřevo a mléčné sklo a k tomu meruňková barvička... x-) Ale strop necháme bílý, ať je to vzdušnější...
Odpovědět
Profilova fotka
kristi, tak ono to nebylo, že mi někdo řekl: musí být studená, tak jsem poslechla. Spíš mi to ulehčilo rozhodování. My to máme takové dost ve strohém moderním designu, takže ta modrá (ona je taková modro-fialovo-šedá) k tomu fakt padne. Dokonce i manžel si to nyní pochvaluje a to jsem pořád předtím poslouchala, že barevná ložnice jedině přes jeho mrtvolu, apod. :-D
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
Profilova fotka
Ahoj, potřebovala bych poradit s laděním ložnice. Doteď spíme s malou ve větším pokoji, ze kterého bude její pokojíček, my se přesuneme do menšího pokoje. Máme bukovou postel (čelo má stříbrné "sloupky"), k tomu noční stolky ve stejné barvě (stříbrná úchytka), v pokoji je velká vestavěná skříň buk - stříbrná (šedá) + zrcadlo. Jakou barvou byste vymalovali? Nebude tam žádný další nábytek, je to pidimístnost. Pak už asi jenom záclona, poličky atd. A když jsme u toho, zase poličky v buku? Je to totiž taková fádní barva, chtělo by to trošku oživit. Moc díky, na tohle jsem úplný antitalent
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, taky bych potřebovala radu - inspiraci - máme veškerý nábytek v třešni - a nevím jakou podlahu /budeme dávat PVC/ a jak vymalovat stěnu za postelí.... x-) poradí mi někdo, nebo dá inspiraci?... Díky ;-)
Odpovědět
Ahoj Robi, my máme teď taky takovou postel a stolky a skříně máme kombinaci buk a vínovou, tak jsme vymalovali stěnu za postelí takovou vínovo-hnědou, je to hodně podobné skříni a ostatní stěny máme světle kávovou. jinak do nového, snad už to bude ze 14 dní, jsme si vybrala velkou koženou bílou postel a kní máme komodu, noční stolky v barvě ořech a bílá, stěny máme zelenou, olivovou a podlahy v barvě wenge.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jennifer, to zni moc hezky, tesim se na foto
Odpovědět
jak nastěhujeme tak dám foto, soufám, že to snad už vyjde, jelikož už jsme měli 3 termíny a ani jeden stavební firma nedodržela, tak snad po 4 to vyjde, dneska nás ujišťovali, že jo, tak uvidíme.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj všem, může mi někdo říct svůj názor na barvy do ložnice - okno s balkonem je na sever a stěna proti bude světle olivová - žádný nábytek na ní nebude, a ostatní stěny vanilkové nebo bílé. Na třetí stěně je masivní oranžová postel a naproti na stěně čtvrté ořechová skříň s mléčným sklem. Díky předem ! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
My máme fialovou tapetu na zdi, na které je postel v kombinaci s ořechem a vypadá to více než skvěle ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
brixi, nebude ta olivová moc studená a smutná, v severním pokoji? alespon jí zkombinovat s necim veselejsim
Odpovědět
Profilova fotka
já taky nevím jakou kombinaci - líbí se mi šedivá a starorůžová - co myslíte k třešňovému nábytku?.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ruzova by k tresni mela jit.. staroruzovou mam taky rada, ale nevim, kam bych ji dala, abych s touhle zenskou barvou "neutiskovala" manzela jakakoliv ruzova se sedivou funguje a myslim, ze staroruzova urcite taky.. predstavuju si svetly odstin sedive.. dala bych k tomu asi svetlejsi drevo, ale ta tresen pujde taky
Odpovědět
Profilova fotka
ducik: díky za názor - jo jo určitě jen nádech šedivé, žádnou tmavou divočinu - z toho už jsem vyrostla... v prvním bytě jsem měla zelenou kuchyň a oranžovou ložnici s obývákem - nechápu jak jsem se na to mohla dívat 8-( ..... takže te´d to chci pořádně promyslet, abych za půl roku neříkala, že se mi to nelíbí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
luci, toho se taky bojim.. ze si nejak vymaluju a pak se mi to okouka =-) doted jsem mela kuchyn vymalouvanou zarive zlutou, ale v kuchyni je barva zdi spis takove doplneni celkoveho ladeni, takze se mi to moc libilo a obyvak byl bily (vyrazna cervena sedacka).. a ted nemuzu zaboha vymyslet, jakou bavou (nebo barvami) vymalovat novou obyvakokuchyn, az bude sedacku asi budeme kupovat novou, ale zatim porad koketuju s cervenou.. navic mam krasy cervenozluty vyrazny obraz (original), ktery bych chtela v obyvaci casti zachovat neporadite?
Odpovědět
Profilova fotka
ale abych moc neodbocovala - loznici mam ted modrou jako obloha v lete bych to prirovnala a tech asi pujdu do kombinace modre spis do tyrkisova + odstiny hnede.. inspirovala jsem se v tom jednim oblibenym kouskem obleceni
Odpovědět
Profilova fotka
ducik: no já bych moc nekombinovala pokud máš barevný obraz ;-) a souhlasím že kombinace tyrkysová + hnědá (všechny možné odstíny) jsou bomba - líbila by se mi v obýváku ;-) ale na to je čas - potřebujeme našetřit na pořádnou sedačku a pak budeme ladit vše do takových odstínů... s tou ložnicí děkuji - zase jsem o procento rozhodnutější :-D
Odpovědět
Profilova fotka
luci> prave, s tim obrazem.. ale zase nechavat to uplne cele bile se mi nechce.. jestli treba svetlounce zlutou.. nebo treba jemny odstin sede nebo bezove.. nemam paru :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Duciku, děkuji, taky se mi to přes noc rozleželo v hlavě - tu olivovou mi radili bytový desingeři. Asi to uděláme teplou žlutou, začíná se malovat zítra, tak snad to bude ok.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?