Beroun - nechtěl by s námi někdo dvojdomek?

Ahoj, nechtěl by jít s námi někdo do stavby dvojdomku? Lokalita Beroun, Králův Dvůr či v Praze-západ (ale s dobrou dostupností na D5). Podělili bychom se o náklady na koupi pozemku a stavbu domu.
Odpovědět
V Berouně a ještě dvojdomek? Nikdy :-D
Odpovědět
Napad dobry. Pri cenách pozemku atd. Chtela jsem neco podobneho, ale bohuzel v uplne jine lokalite.
Odpovědět
@azsinanecovzpomenu Ano při dnešních cenách, mi to přišlo výhodnější stavět (nebo si nechat postavit) ve dvou rodinách. A v jaké lokalitě jste hledali?
Odpovědět
@2petra6 Presne opacna strana Prahy. 🙂 Tady jsou pozemky tak 10t/m2 a vys. Mne by stacilo kolem 200m2 klidne, ale to nikdo neprodava.
Odpovědět
Nez neco domluvite, zjistete si, jestli vam uzemni plan takovy pozemek dovoli rozdelit.
Odpovědět
@puhelin To je samozrejme. Ono treba i developeri to obchazeji tim, ze postavi dvojdum, ktery je vedeny jako dum o 2 bytovych jednotkach, ale tam to ma pak sva uskali s hypotekou, protoze pozemek byva ve spolecnem vlastnictvi, rozdeleny jenom dohodou o uzivani.
Odpovědět
@azsinanecovzpomenu No to je prasarna 😞
Odpovědět
@puhelin Asi nasli klicku ve stavebnim zakone. Videla jsem takovych projektu celkem dost. Byly to snad i radovky nebo ctyrdomy. A prave jsem kdysi cetla, ze si na to maji dat kupci pozor, jestli kupuji dum nebo vlastne jen bytovou jednotku, protoze v inzeratech psali o dome, ale skutecnost byla jina.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?