Stavba domu s firmou RD Styl Ostrava - zkušenosti

Zobraz úvodní příspěvek
Dobrý den, Zvažuju stavbu domu s firmou RD Styl Ostrava. Prosím Vás o Vaše reference. Děkuji.
Odpovědět
1
2
@katka_katousek to mi nějak nesedí.. Na webu rdstyl.cz mají jasně uvedené ceny. Když jsem s nimi mluvil, garantovali, že ty ceny jsou konečné a byli velmi vstřícní.. Jistě - když si člověk navymýšlí věci navíc, cena se mění. Ale jde to i naopak - můžete si od nich nechat postavit jenom hrubou stavbu nebo jen přízemí a horní patro si pak můžete později dodělat... I tak se dá ušetřit.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@barbus07 Nepolemizujte se mnou. Já už postavila s kvalitní firmou a nemám reklamace a potíže. Pochopíte až si něco necháte nacenit z toho okleštěnýho základu. Neřeknou cenu, která odpovídá realitě, řeknou 3x vyšší cenu. Oni naženou klientelu na sesekaný ceny do holo-základu a pak naženou marži na 3x vyšších cenách, než odpovídají trhu. Nebo naženou marži na tom, že vám prostaví barák levnějším materiálem, nebo že nějaký materiál zapomenou. Už v téhle diskuzi nebudu dále pokračovat, pro mě uzavřená kapitola.
Odpovědět
Moji kamarádi s nimi nedávno stavěli a maximální spokojenost.
Odpovědět
@Barbus07 - Zdravíme do RD Stylu.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 6 měsících
Švagrová už 8 let bydlí v Beskydech v jejich domku Praktik a jsou spokojení. Zatím neřešili žádnou závažnou vadu, co vím :-) Vše funguje, jak má.. Vím, stará zkušenost, ale taky dobrá :-D
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
@roman A měl jste stavební dozor?
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?