Menu Forum

Bungalov 1471 od Euroline

8. lis 2016  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
meesha83
35
Registrovala se 14. srpna 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 60 příspěvků. Má 45 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
meesha83
35
Registrovala se 14. srpna 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 60 příspěvků. Má 45 přátel. Region Praha.
 Ahoj lidi, ja bohuzel na tu prohlidku nebudu nakonec moct. Pokud si tam nekdo neco vyfotite, mohli byste to sem potom, prosim, hodit? emoticon dekuju
1. bře v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katkablu
14
Registrovala se 16. ledna 2011 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 18 příspěvků. Má 9 přátel. Region Hradec Králové.
fotoportrét
fotoportrét
katkablu
14
Registrovala se 16. ledna 2011 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 18 příspěvků. Má 9 přátel. Region Hradec Králové.
 OK,kdyžtak vlozimemoticon
2. bře v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
raduzza
14
Registroval se 6. července 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 49 příspěvků. Má 16 přátel. Nový Jičín, Slovensko.
fotoportrét
fotoportrét
raduzza
14
Registroval se 6. července 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 49 příspěvků. Má 16 přátel. Nový Jičín, Slovensko.
 @kluziste EUROLINE ale tvrdí, že "Bungalov 1471 není ve více variantách."
2. bře ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
raduzza
14
fotoportrét
fotoportrét
raduzza
14
 Snad nebude zákaz focení (a točení videa emoticon ) budu cvakat a točit jako o život chichichi
Dnes mi přišla od EL pozvánka na prohlídku, tomu říkám rychlost, dva dny před akcí emoticon
3. bře v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kluziste (31 r.)
Registrovala se 10. srpna 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 16 příspěvků. Má 6 přátel. Region Praha - západ.
  • Stavím dům
    Region Praha - západ
fotoportrét
fotoportrét
kluziste (31 r.)
Registrovala se 10. srpna 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 16 příspěvků. Má 6 přátel. Region Praha - západ.
  • Stavím dům
    Region Praha - západ
 @raduzza no jo, to je divný.. Tak jsem zvědavá, co Vám poví na té prohlídce. Snad taky dorazime emoticon
3. bře ve 22:07  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
olin1981
Registroval se 18. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 13 příspěvků. Má 4 přátele. Březnice, Region Příbram.
  • Stavím dům
    Březnice, Region Příbram
fotoportrét
fotoportrét
olin1981
Registroval se 18. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 13 příspěvků. Má 4 přátele. Březnice, Region Příbram.
  • Stavím dům
    Březnice, Region Příbram
 myslím že ten dům co zítra budou ukazovat je tenhle.. ale taky jsem zvědavej na více fotek
https://www.bezrealitky.cz/nemovitosti-byty-domy/414512-nabidka-prodej-domu-melnicka-dolni-berkovice#/.VtbwvbJ2twY.facebook?popup=no
4. bře ve 21:12  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
raduzza
14
fotoportrét
fotoportrét
raduzza
14
 @olin1981 ano, je to on, vytvořil jsem soukromou skupinu pro tento vzorový dům zde:
http://www.modrastrecha.cz/group/6643/?post_id=6518127
5. bře v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
olin1981
  • Stavím dům
    Březnice, Region Příbram
fotoportrét
fotoportrét
olin1981
  • Stavím dům
    Březnice, Region Příbram
 @raduzza nějak se mi to nechce otevřít emoticon
6. bře v 10:30  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
raduzza
14
fotoportrét
fotoportrét
raduzza
14
 @olin1981 poslal jsem pozvánku, už to půjde
6. bře v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rizek260
Registroval se 26. března 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 2 příspěvky. Má 2 přátele. Region Děčín.
fotoportrét
fotoportrét
rizek260
Registroval se 26. března 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 2 příspěvky. Má 2 přátele. Region Děčín.
 Ahoj, chci se zeptat jestli je natočené video (popř. foto) z prohlídky. Zajímalo by mě okno v kuchyni. Díky
28. bře ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
meesha83
35
fotoportrét
fotoportrét
meesha83
35
 @rizek260 o videu nevim, ale v tomto dome neni standardni okno dle projektu. Je tam ctvercove.
29. bře v 00:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rizek260
fotoportrét
fotoportrét
rizek260
 @meesha83 A právě to čtvercové okno mě zajímá emoticon
29. bře v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
raduzza
14
fotoportrét
fotoportrét
raduzza
14
 Technická místnost se mi zdá dost velká, tak jsem nad PD seděl a napadly mně úpravy viz. foto, co si o tom myslíte? Dveře na WC se budou otevírat opačně, už se mi s tím nechtělo babrat emoticon . Přijdeme tím o dveře z chodby, to by zřejmě nebylo tak zlé, na vzorovém domě neměli taky žádné dveře, někdo říká, že zase bude zbytečně utíkat teplo a zbytečně se bude více vytápět celá chodba.
10. dub ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
meesha83
35
fotoportrét
fotoportrét
meesha83
35
 Vypada to dobre, tu satnu bych brala taky emoticon ale bez komory by to pro me asi bylo horsi emoticon ty dvere bych zvazila, treba aspon litacky. Myslim, ze v zime toho vyleti fakt dost.
10. dub v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
raduzza
14
fotoportrét
fotoportrét
raduzza
14
 Dveře se tam vejdou, ale už by se chodilo na záchod přes další dveře, v koupelně WC nechceme, takže se bude chodit jen na jedno WC. V původní PD je to taky přes další dveře, ale taky se počítá s druhým WC v koupelně. Komoru nepotřebujeme, měli jsme v kuchyni i teď velký výsuvný drátěný koš a stavíme na kraji města, TESCO, KAUF, LIDL máme 1km emoticon od budoucího domečku.
11. dub ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ddori
Registrovala se 18. března 2013 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 11 příspěvků. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
ddori
Registrovala se 18. března 2013 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 11 příspěvků. Region Brno.
 Zdravim, tak jsme se pravdepodobne rozhodli pro tento domecek... chtela jsem se zeptat jestli tu je nekdo kdo zvetsoval loznici, pripadne jak? A chci se zeptat na kuchyn.. jestli neni moc mala? Dekuji emoticon
21. kvě v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ddori
fotoportrét
fotoportrét
ddori
 @raduzza ahoj, muzu taky poprosit pristup k fotkam vzoroveho domu? Dekuji emoticon
21. kvě ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ddori
fotoportrét
fotoportrét
ddori
 @raduzza aha uz tam asi jsem emoticon
21. kvě ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ddori
fotoportrét
fotoportrét
ddori
 jeste se zeptam, resil tu nekdo kam bude uskladnovat treba kola? ci pneu? dekuji
21. kvě ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
meesha83
35
fotoportrét
fotoportrét
meesha83
35
 @ddori Vitej emoticon neboj, kuchyne mala neni ani nahodou, me spis chytala panika, kdyz jsme ji ve studiich kreslili, ze bude strasne obrovska :D a kvuli kolum, gumam, sekacce atd jsme se rozhodli pro variantu s garazi.
21. kvě ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ddori
fotoportrét
fotoportrét
ddori
 @meesha83 dekuji emoticon. a na jakej pozemek budete mit tento domek? my mame 18x36m2 tak nevim jestli to nebude moc..
21. kvě v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
meesha83
35
fotoportrét
fotoportrét
meesha83
35
 @ddori 23x28m takze na rozlohu asi neco podobneho. Zadna slava, ale nejaky dvorek zbude ;)
21. kvě v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
raduzza
14
fotoportrét
fotoportrét
raduzza
14
 @ddori, my zvažujeme, že bychom zvětšili ložnici a udělali vlastně za ní přístavek (domek na nářadí) a suché stání místo garáže na šířku 4,5m - 5m. Ložnici bychom zvětšilo max. o 1m do toho přístavku. Máme více variant, každopádně jsem se na to začal ptát projektatna, mnoooo, PD by se musela překreslit, musela by se řešit statika domu, požární odstupy a energetický štítek. Náš projektant na to nemá čas, oslovil jsem v okolí 2 obchodní zástupce z webu EUROLINE, taky nemají čas, ale také to není zrovna levné, tak POZOR. A ddori, pozemek nemáte zrovna velký, to budete mít blízko plotu, tam se taky musí řešit požární odstupy. My máme pozemek 25x43m.
22. kvě v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
meesha83
35
fotoportrét
fotoportrét
meesha83
35
 @raduzza a vy uz mate ten projekt koupeny?
22. kvě ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
raduzza
14
fotoportrét
fotoportrét
raduzza
14
 @meesha83 ano, PD máme koupenou, koupili jsme v roce 2014. Tehdy jako novinku.
22. kvě v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
meesha83
35
fotoportrét
fotoportrét
meesha83
35
 @raduzza aha, ja jsem si rikala, jestli by vam to jeste neprekreslil nejaky projektant uplne od zacatku, ale takto uz teda nic..
22. kvě v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alenie19
Registrovala se 10. listopadu 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 2 příspěvky. Region Ústí nad Labem.
fotoportrét
fotoportrét
alenie19
Registrovala se 10. listopadu 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 2 příspěvky. Region Ústí nad Labem.
 @ddori ahoj my jsme zatím stále ve fázi projektu emoticon ale konečně už hotového a podaného na úřadě a v létě začínáme stavět. S velikostí kuchyně jsem problém neměla, ale s koupelnou a tím pokojem uprostřed. Takže jsme si nechali dům o metr rozšířit z 13x10 na 13x11. Máme tak vetší koupelnu, ložnici, pokoj i obývák. Pneu, kola atd. budou v garáži, ta bude vedle domu a za ním přistavěný zahradní domek. Pozemek máme široký 28 m a jak jsem psala vedle domu bude i garáž a v pohodě. Máme teda dost místa za domem.
15. čer ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alenie19
fotoportrét
fotoportrét
alenie19
 @raduzza no předělání toho projektu opravdu něco stojí, my máme podanou ohlášku stavby, ale ještě nějaké nedodělky projektant má. Jsme domluvení, že se vejdeme do 25 tis. Pálka, ale počítáme s tím od začátku. Původně jsme si chtěli nechat nakreslit dům svůj, ale to by vyšlo ještě dráž. Takže jsme si našli tenhle bungalov, který téměř odpovídal našim představám a trochu ho změníme. Na pozemku a projektu jsme se rozhodli, že nebudeme šetřit, protože to se změnit už nedá.
My máme pozemek 28x38 a zdá se mi to naprosto v pohodě. Soused má zhruba stejný pozemek a bungalov ještě trochu větší a místa vzadu na zahradě má dost.
16. čer ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sband
Registroval se 16. června 2016 na modrastrecha.sk. Přidal 3 příspěvky.
fotoportrét
fotoportrét
sband
Registroval se 16. června 2016 na modrastrecha.sk. Přidal 3 příspěvky.
 ahoj všem, tak jsme se taky rozhodli jít do 1471 emoticon a chtěli bychom poprosit o postřehy a nápady, které by se daly, byť i jen trošičku, využít. Chceme variantu s garáží, zde řešíme to okno z koupelny. O změně oken jste se už bavili, s tím se dá jen a jen souhlasit. Vanu taky asi dávat nebudeme, jen sprcháč. Jsme si vědomi, že dílčí změny budeme taky dělat, hodně jsme ale načerpali právě zde a věříme, že ještě načerpáme. Pozemek máme 18x50 m. Jsme ve fázi "geodet", takže nás tento rok čeká úřední šiml. Snad nebude řehtat dlouho a hlasitě a na podzim se nám podaří kopnout do země. Jsem pesimistický optimista, ale snad to kkapne. ..... emoticon
19. čer ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
olin1981
  • Stavím dům
    Březnice, Region Příbram
fotoportrét
fotoportrét
olin1981
  • Stavím dům
    Březnice, Region Příbram
 @sband Ahoj také budeme stavět z garaží, zrovna zítra jdu podat žádost o stav.pov. tak uvidíme co se dozvím emoticon odkad jsi? Já okr.Pbříbram
19. čer ve 22:38  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš