Obklad za kuchyňskou linku. Jakou barvu zvolit?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Chtěla bych poradit jakou barvu obkladu mam zvolit za kuchyňsnkou linku-korpus je v barvě wenge a dvířka v barvě vanilky, pracovní deska je taky hodně tmavá-takové něco jako tmavé zebrano!!!A teď nevím jakou barvu obkladu mám zvolit za linku! Napadlo mě i zvolit sklo lacobel. Děkuji za radu
Odpovědět
1
2
Profilova fotka
maca, tak to je husty....tolik casu :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Jo to teda jo, včera jsem měla s pánem telefon, že reklamuju práci na kuchyň ohledně desky( povrchová úprava nulová, údržba prý snadná, a ve spoji, jelikož dělají desku uzší je napojený kus druhé) spoj se párou od hrnců rozjíždí a dělá bublinky, zatím malé, ale jsou tam, není tam totiž SILIKON ]-( Zítra čekám telefon kdy přijedou, mají 3 měsíce zpoždění :-| . Včera jsem dost křičela do telefonu, což je co říct u mě.Ještě jsem se naštvala a dost, jelikož nejsou dodělané poličky a teď najednou, že je nemáme zaplacený, když v návrhu jsou, na faktuře ne. Tak to už jsem vypěnila, že nic nechci a platit je nebudu, jelikož to je, jako kdyby mi dovezli vanu bez špuntu, na obrázku je a ve skutečnosti ne. 30. jedu do Ikey koupím si police a kašlu na ně. Firma jak má vypadat.
Odpovědět
macanet -,kde se ti dělají bubliny ve spoji na pracovní desce,nebo na zastěně za kuch.deskou.A pokud tam není silikon není tam třeba lepidlo.
Odpovědět
Profilova fotka
urbi deka za kuchyňskou linkou je ze dvou kusů za varnou deskou, tak v tom spoji :-|
Odpovědět
macanet -no škoda,že dali spoj zrovna za varnou desku :-( ,tam je předpoklad ,že vlchko bude působit :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Právě no, jinak to nešlo asi napojit, ať si poradí hoši ;-) Pak dám vědět jak to spravili
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?