Zatikani pod dlazbu ve sprchaci

Zdravím, mám problém s tím že mi v jedné koupelně nechce spára ve sprcháči vyschnout ani když se tam týden nesprchuji. v druhé koupelně je stejná dlažba a spáry vyschnou úplně do světla cca za hodinu. Tak jsem si koupil měřič vlhkosti a když měřím tu dlaždici tak to na části pípá že tam je velká vlhkost kolem 3-4 , viz fotky.. v druhé koupelně je stabilně i hodinu po sprše všude stejná hodnota a to kolem 1.5, tak si myslím že to asi má nějakou spojitost s tou napitou spárou která nechce vyschnout.. ale zase když jsem byl s tím měřákem u bratra v koupelně tak u něj to měří kolem žlabu všude těch 3-4 a všude mu to pípá, i když spáry má viditelně vyschlé... tak už nevím, je to problém ? ten měřák má 4 nastavení měřených materiálů. potěr, omítka, a dřeva, měřil jsem to na potěr. jinak odstranil jsem část silikonu u sprchové zástěny v problémovém místě abych viděl zda to neproniká tam ale nezdálo se, pod silikonem to nevypadalo napitě. tak jen aby jste nepsali že to tam zatíká tím místem které není zasilikonované teď 🙂 a taky mi přijde zvláštní že přímo tam kde je ta spára nejvíce tmavá či myslím napitá tak přímo u ní to neměří velkou vlhkost, vše viz fotky. díky za rady, už nevím co si o tom myslet.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?