Výdřeva pod SDK

Dobrý den. Chci se laicky zeptat na to, jak dostat výdřevu pod SDK? Chci zavěsit TV s otočným držákem o váze 31 kg a bohužel se stalo to, že řemeslníci zapoměly tam dát výdřevu. Můj dotaz zní : o jaké tloušťce by mělo to osb být a zda stačí např. vydřeva výšky 50cm a šíře od profilu k profilu? Můj postup by byl takový, že bych vyřízl o této velikosti SDK, vložil výdřevu a zpět nasadil tento vyříznutý kus SDK a okraje zatmelil (čím?) a zabrousil. Děkuji za radu
Odpovědět
Profilova fotka
Jde o příčku nebo předsazenou stěnu, z jakých profilů je postavena
Odpovědět
@alda33 Jde o příčku a profily klasický pro dřevostavbu ale přesně opravdu nevím.
Odpovědět
Profilova fotka
tady je nějaké info o tom jak daleko a kolik kilo udrží příčka https://www.siniat.cz/cs-CZ/download/...
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak, tak jak píšete se to dá klidně udělat, ideálně tu výztuhu na jedné straně zasunout do toho profilu a na druhé straně přišroubavat do druhé stojky. čím širší deska bude, tím líp v ní boudou držet šrouby. Tmel můžete použít jakýkoliv.
Odpovědět
@alda33 děkuji za rady, ještě mě napadlo dát tam ocelový profil ale právě netuším zda by opravdu nestačilo jen OSB, budu to muset zašroubovat po obou stranách nelze to na jedné straně zasunout,jde mi hlavně o to aby se ty profily nějak nedeformovaly
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?