Ytong

Zdravím chci se zeptat zdil jste někdo z ytong 500 kolik chtěly zedníci za m2 zdění mám nabídku 800kč m2 není to nějak moc děkuju
Odpovědět
Na netu je ceník řemesel a tam můžeš zjistit, jaká je dnes +- cena za práci. Nás na to odkazoval nás stavitel.
Odpovědět
No tam tahle cihla není
Odpovědět
Já nevím, ale není to nějaké nastřelené ? ... Tvárnice Ytong PDK 500 má rozměr 500×249×499 mm, tak si spočtěte kolik jich jde do m2, kolik toto zabere času při zdění. Ano, je tam manipulace s tvárnicemi, nátěr lepidlem, ale ... Mně se ta cena zdá poněkud vyšší. Zkuste oslovit více firem, nebo i menší firmy - soukromníky.
Odpovědět
Není ta cena i s materiálem? 🙂 Jak dlouho pracujete na 800,-Kč? Vyzdít 1m2 z pórobetonu v nenarušované ploše zabere průměrně zručnému člověku, který to viděl ale nikdy nedělal, zhruba 20 minut + režie na míchání a vážení = cca půl hodiny. Časem se to lepší, doba se zkracuje až na 10 minut u rutinéra. Pokud na 800,-Kč pracujete 30 minut a méně, tak ta nabízená cena je dobrá.
Odpovědět
dobrý den, není. je to dobrá cena, pokud je v tom manipulace a doprava na stavbu. stavební firma by vám v rozpočtu na m2 naúčtovala 2500 kč za práci za m2.
Odpovědět
@candat říkám to pořád je tržní prostředí a to co zde stále dokola je zmiňováno je ceník konkrétního zprostředkovatele práce.
Odpovědět
Tak hodně záleží na lokalitě, kde stavíte - jiná cena bude v Praze, v okolí Prahy či většího krajského města, pokud je to někde na venkově, tak tam je to zase o něčem jiném. Na větší město ta cena bude možná dobrá ( nikde ale nepíšete co vše je v této ceně za m2 napočítáno ), ale pokud je to někde na menším městě, na venkově, tak ta cena je poněkud vyšší.
Odpovědět
Záleží co cena zahrnuje může se zdát že je to vysoká cena ale když vezmete že si musí donést cihly z bodu A do bodu B. Když je u země tak to jde ale pak musí skákat dolů z lešení vycházet cihly a znovu nahoru atd. Takže z té ceny bude nejspíše platit ještě dalšího helfra. Asi to tak vysoká cena nebude navíc lidí je málo a můžeme si dovolit ceny zvedat.
Odpovědět
Dobrá díky za odpověd zkusím ještě poptat jinde
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?