YTONG DRÁŽKA

Zdravím chci se zeptat. Mám Ytong Lambda YQ PD a když k sobě dáte 2 tvárnice do úhlu nebo prostě k sobě tou úchopovou kapsou TAK VYPLŇUJETE TO PAK NĚJAK ? Přijde mi že tam by takhle mohl vznikat tepelný most a nahazovat to maltou nebo lepidlem mi nepřijde nejlepší. Napadá mě to vystříkat pěnou a zaříznout. Přece jen to je rychlejší, šetrnější a izolační vlastnosti pěny jsou velmi dobré. Nicméně se i tak ptám zda na to inženýři z ytongu mají nějaký forichtung 😄 díky moc za radu.
Odpovědět
@jirca456 nevyplňuje se to ...
Odpovědět
@xkarlos je k tomu nějaký důvod ? Mě to jen zajímá víte protože první fo vidím je "DÍRA" a ted sakra co s tím 😄 obecně na stavbě znamená "mezera = Špatně" 😄 mám jen obavy nic víc
Odpovědět
Profilova fotka
@jirca456 pokud se to k sobě váže na zámky tak není třeba nic řešit, mají to vypočítané tak že když se to omítne tak to neovlivňuje TI vlastnosti stěny. V rozích jsem to ale seřezával a lepil k sobě, jednalo se pouze o první řadu. Ta byla YQ450 PDK a zbytek z YQ550 celoplošně lepené.
Odpovědět
@jirca456 jarin1 už odpověděl... ja delal z porfixu vnitřní zdivo .., jedna zeď by 30 se zamkama, tak jsem to zjišťoval a bylo to v doporučenem postupu zdění ...
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?