Barva oken Metbrush Anthrazitgrau x Alux DB703

Ahoj, tak také stojíme před výběrem barvy oken. Shodli jsme se, že okna chceme tmavě šedá (antracitová). Nelíbí se nám hladká okna, ani struktura dřeva. Takže jsme výběr zúžili na dvě barvy - barva hliníku Alux DB703 a Metbrush Anthrazitgrau. Mě osobně se víc líbí Alux, ale zdá se mi že je o dost světlejší než druhá barva a také trochu třpytivý. Mohla bych poprosit ty z Vás, kteří tyto barvy oken mají, jestli byste se nepodělili o reálné fotky? Předem moc díky za všechny komentáře 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
My máme Metbrush. Fotky mám v albu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
My bereme okna od firmy veka. Nabízí i probarvené rámy, neviditelné sváry, vnitřní kování a záruku na okna 10 let. No a též bereme antracit. Jak vnitřní tak venkovní, nebudeme mít dřevěnou strukturu, ale takovou krupici, protože ani nám ne nelíbil čistý matný plast😊
Odpovědět
@lucijenda Moc děkuji, máte to krásné 🙂
Odpovědět
@peking53 To zní dobře a jakou přesně barvu budete brát? My už máme vybraná okna od Tetragonu plastohliníková, jen váháme mezi různými odstíny antracitu
Odpovědět
Profilova fotka
@andrea901S Máme toto. Hedvábný antracit. Systém: VEKA SOFTLINE 82 MD Barva výrobku: Hedvábný antracit 4367003 oboustranně Typ zasklení: 4/18/4/18/4 U=0,5 Rámeček 8-16 (1) Kování: ROTO NX s protikorozní úpravou NanoSil (záruka 10 let) Probarvený rám
Odpovědět
Profilova fotka
.
Odpovědět
Profilova fotka
@andrea901 svár téměř není vidět jako na jednom obrázku. Tu strukturu ale nebereme. Barvu máte zase na dalším obrázku. A na dalším řez. Ono na živo to vše vypadá zase jinak
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?