Dvoubarevný HS portál - uvnitř bílá/zvenku dekor

Dobrý den, prosím máte někdo dvoubarevný HS portál - uvnitř bílé barvy z venku jakýkoliv dekor? Můžete mi prosím dát foto, jak vypadá pootevřené okno? Jde z venku vidět hodně bílá část? Mockrát děkuji
Odpovědět
Dobrý den, já mám vše - okna, dveře i HS uvnitř bílý z venku antracit. Zítra vám to mohu vyfotit jestli chcete
Odpovědět
@demolitionman to by mi moc pomohlo. Okna a dveře si umím představit, jen s HS nemám zkušenost a na prodejně mě upozorňovali, že při priotevrenem HS portalu jde vidět bílý profil.. tak mi není jasné jestli jde jen o bok rámu nebo i o posuvný rám, který je pri zavření schovaný za pevnym rámem (nevím jestli je to pochopitelné 🙂 ).
Odpovědět
@demolitionman jde mi o pohled z venku.. je mi jasné že zevnitř je vše ok.. 😁
Odpovědět
@elimatu tady sem na rychlo něco vyfotil. Při otevřeném je vidět jen na bočním profilu. Hnědá je z venku, bílá zevnitř. Z venku půjde vidět jiný odstín jen kolem zasklení - stejně jako u oken a balkonovek zasklivaci lišty...
Odpovědět
Profilova fotka
Já bych to vůbec neřešila 🙂 my máme hliníkové opláštění venku a uvnitř plat.
Odpovědět
@cyklos jojo, toto je úplně v pohodě @ajagachova já bych to taky nijak neřešila, jen mě zarazilo, že ve smlouvě je napsáno, že upozorňují, že při otevření HS portálu jde z venku vidět bílý, nepolepený profil.. tak jsem se bála, jestli náhodou bílý nebude rám viz foto PS. samozřejmě to budu v pondělí hned řešit s dodavateli oken, ale chtěla jsem zjistit jak je to běžně 🙂 každopádně všem moc děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
@elimatu také to tak máme, a vůbec mě nenapadlo to řešit zkusím dnes na stavbě vyfotit 🙂
Odpovědět
@elimatu omlouvám se, že posílám až teď. Dříve jsem to nestihl. Koukám, že už se tu toho sešlo více 😉 Kdysi se to tu už řešilo a někomu to vyloženě vadilo, ale mě to nijak nevadí. Mám všude vymalováno bíle a chtěl jsem aby to bylo jednotné.
Odpovědět
@ajagachova @demolitionman moc děkuji za informace a fotky.
Odpovědět
@demolitionman @ajagachova můžu se prosím ještě zeptat jak máte řešený "sloupek uprostřed" při přiotevřeném okně? Jde bílá barva z venku vidět tak, jako na přiložené fotografii nebo máte větší podíl barevného dekoku a bílá jde vidět méně/hlavně z boku? Mockrát děkuji
Odpovědět
@elimatu tak to jsem si nikdy nevšiml, že by to bylo vidět jako na fotce co jste přiložila. Doma kouknu a dám vědět.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jde to určitě, díval jsem se na stránky výrobce https://www.ludvik-okna.cz/hlinikova-... a okno máte v nějaké základní barvě + nástřik, respektive povrchová úprava je nabízena v základních barvách nebo nástřikem barvy ze vzorníku RAL. V případě zájmu je možné design oken zajistit v jiných dekorech a barvách (za příplatek). Fotku dle vašich požadavků jsem v jejich realizacích nenašel, ale určitě nebude problém kontaktovat jakoukoliv firmu a zeptat se na to přímo u zdroje.
Odpovědět
Článek se načítá
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?