Firma Termolux - zkušenosti

Ahoj, hledám firmu, která by mi udělala komplet okna na nízkoenergetickém domě a nejlépe mi zatím vyšla firma Termolux z Valašského Meziříčí. Firmy by si měla dělat vlastní profily z materiálu bez recyklátu. Měl bych mít profil KVINTERM 2+. Má někdo zkušenosti s touto firmou nebo tím profilem? Díky moc za info Marek
Odpovědět
Opravdu nikdo nemá zkušenost??
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Profilova fotka
Dobrý den, také se připojuji s dotazem. Máme nabídku na stejný profil. Cena velmi příznivá a domluva zatím na jedničku. Uvítala bych zkušenosti s kvalitou a příp. doporučení, jestli dát trojskla nebo jen dvojskla (rekonstrukce staršího domku + komplet zateplení 12 cm polystyren vč. podlah a nové střechy). Trochu se trojskel obávám a zatím se přikláníme k dvojsklům. Za jakékoli postřehy děkuji :-)
Odpovědět
@zuzana_ma Ahoj, (komunita stavařů si tiká :) ) Okna máme namontovaná asi měsíc. Ihned při montáži jsem si všiml šmouhy na prostředním skle (trojsklo) která dost výrazně vadila pohledu ven. Navíc to bylo na nejdražších posuvných dveřích. Napsali jsme to do předávacího protokolu a reklamace proběhla ve stejném duchu jako objednávka. Napsali, že je jim to líto a omlouvají se za nepříjemnost a že vše vyřeší. Včera u nás byli a vyměnili obě ty velké tabule skla. Ač s reklamací, tak já jsem nad míru spokojen i s firmou která mi okna montovala.
Odpovědět
Profilova fotka
@maximsoon Ahoj :-) Děkuji za info.. ještě stále váháme, protože je tato firma pro nás dost z ruky, ale líbí se mi jejich přístup i ceny a především to, že si vyrábějí profily sami. V pondělí to konečně rozsekneme :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 letech
@maximsoon Dobrý den, poptávám plastová okna + hliníkové dveře na RD. Zjišťuji info ohledně Termoluxu. Jak hodnotíte po pár letech jejich produkt? Děkuji za Vaši pomoc
Odpovědět
@mitfara dobry den, jsem stale spokojen. Letos jsem zjistil, ze okna lehce profukuji, po konzultaci s termoluxem jsem zjistil, ze jsou nastavena na letni rezim. Po prenastaveni vse v poradku. Doporucuji
Odpovědět
@maximsoon A jaký model prosím máte? Zvažuji model Space 8. Posuvné dveře máte HSportál? Děkuji 🙂
Odpovědět
@zuzana_ma Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda jste se rozhodli pro firmu Termolux? díky
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?