(Ne)oddelit zadveri?

Zdravim, prosim o radu ohledne oddeleni zadveri od zbytku chodby. Rekonstruujeme RD a uvazujeme o vystaveni SD "pricky", kam by se daly dvere, aby oddelovaly zadveri, cistici zonu od zbytku chodby, kde je koupelna, wc, vstup do kuchyne. Do kuchyne mame planovane taky dvere, ale taky vahame. Jedny urcite, jde o to, ktere, popr. jestli oboje? Rikam si, aby tam pak jedny ze dveri nebyly "jen na okrasu".. dekuju moc za radu, postreh, podnet k zamysleni...
Odpovědět
Profilova fotka
Za mě ano.
Odpovědět
Profilova fotka
Ty první od vstupu do domu bych určitě dala, ty druhé do kuchyně by mohly být posuvné, klidně i na stěnu 🙂
Odpovědět
Určitě by bylo lepší oddělit zádveří od zbytku chodby, aby netáhlo....neutíkalo teplo 🙂!
Odpovědět
Profilova fotka
topič: dveře do zádveří určitě, zvlášť v zimě je znát otevření vchodových dveří a je to nepříjemné a podstatně se ochlazuje celá chodba. A prach a bláto z venku zůstane v zádveří a netahá se dál. Do kuchyně bych dveře dal taky, protože vůně z kuchyně se jinak roztahá do celého domu a jestli jsem to dobře pochopil, tak v chodbě máte schody do patra, což znamená, že kuchyň bude cítit opravdu všude. Ale jestli nevaříte tak klidně bez dveří :-)
Odpovědět
ANO
Odpovědět
Jednoznačně ano, oboje.
Odpovědět
zadveři jo, kuchyn určtiě ne
Odpovědět
stavíme novostavbu a oboje jak zádveří tak i kuchyně budou odděleny posuvnými dveřmi, na ty tam ale asi nemáte prostor. budou asi spíše otevřené ale v zimě nebo když budu něco vařit tak aby to nešlo do podkroví tak je zavřu
Odpovědět
Profilova fotka
My mame posuvne, zasouvame je jen vecer, abysme nerusili deti, co spi nahore. K te zime - cetla jsem odborny nazor (doc. Rampich, casopis Dum a zahrada), ze oddelene zadveri je dnes prekonana vec, protoze domy jsou skvele izolovane a dohnat to vyvetrani dvermi je otazka chvilicky. Ja to muzu potvrdit, chodba se nam vine celym domem a zadny pruvan se ani v mrazech nekona.
Odpovědět
Profilova fotka
Měli jsme posuvné dveře na oddělení zádveří a zrušili jsme je, byly úplně zbytečné a nikdy se stejně nezavíraly, akorát zavazely. Manžel dal na radu taťky že bez dveří v zádveří to prý "nejde", já byla od začátku proti ale prosadil si je a nakonc to dopadlo jak sem psala.
Odpovědět
Za mě určitě oboje ano v zadveri máme dvere a ze skusenosti muzu říct ze když je náhodou děti nechají otevřené tak je cítit chlad a nenosí se špína dovnitř a máme dvere posuvné i do kuchyně a ty jsou dobré hlavně večer když děti spí abychom je nerusili stejně tak ráno když ještě spí já bych určitě nemenila
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?