Okna od koho a jakou barvu

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj zdravím všechny stavitele, už jsme se konečně dočkali, stavba povolena a začínáme zarizovat a tak dále.. Dům nám bude stavět s větší části firma, ale jsou věci které si musíme dodat sami a jednou položkou jsou okna a mě zajímá, od koho.. Chci si nechat udělat par Cenových nabídek, ale těch firem je tolik ze už se v tom lehce ztrácím. Jsme ze Středočeského kraje, tak nebudu oslovovat firmy napr z Ostravy logicky. A druhá věc je barva oken. Budeme mít Cerny lesk střechu a okna a fasádu úplně ještě nevíme.. tak aby se to k tomu hodilo ladiko to atd, za případný fotky budu taky rada lépe se to vždy vybírá když to člověk vidí. Všem díky za odpovědi
Odpovědět
1
2
Profilova fotka
@aludanewra my máme nakonec střechu grafitova černá je spis černá s odleskem sedě a okna nakonec ve světě oken nakonec jsme šli i do hs portálu a máme dekor bílá zvenku teď antracyt 😊
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
@roxolanka dobrý den, Máme v plánu stejný dekor oken a vstupních dveří. Mohla bych mít pár otázek prosím prosím? Děkuji 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@netty_ Dobrý den Klidně se ptejte, pokud budu vědět, ráda zodpovím.
Odpovědět
@roxolanka Chtěla jsem se zeptat, vy máte ve dveřích mléčné sklo? Ve dveřním rámu bychom chtěli mléčné a ve světlíku vedle dveří čiré. Máme strach, že když budou jen mléčná tak nepropustí tolik světla? Pak bych byla moc vděčná když byste mi řekla jak jste nakombinovala dekory podlahy, kuchyňskou linku, případně interiérové dveře? Moc Vám děkuji 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@netty_ Mám v jedněch dveřích (dřevěný rám + zbytek sklo) bílé a v jedněch průhledné. Světla je skoro stejně, ale přes bílé není nic vidět, takže ty vstupní jsou průhledné, aby bylo vidět, kdo je za dveřmi.
Odpovědět
Profilova fotka
@netty_ Výplň ve dveřích je sklo Matelux, chodba je krásně světlá i s tím. Zárubně máme bílé, dveře budou také bílé. Podlahy máme dole úplně světlý dekor dubu, u vinylu by odpovídal puno pure od gerflor a nahoře je trochu teplejší odstín dubu. Kuchyňská linka bude v barvě Plower mat v kombinaci s bílou a deska tmavší dub, tu ještě nemáme vybranou. Nějaké fotky mám v albu, zítra zkusím přidat pár detailních fotek dekorů co už máme doma 🙂
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?