Okna Vekra. Jste spokojeni s montáží?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, nemáte někdo plastová okna od této firmy? (Vekry) Jak jste spokojeni s montáží a kvalitou oken? Děkuji všem za odpověd Katka
Odpovědět
všude vekra a spokojenost
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
Profilova fotka
Havlíčkův Brod “..nedoporučuji! Dělníci poškodili několik dřevěných futer, zašpinili několik stěn, poničili nábytek (reklamaci a svou vinu samozřejmě nepřiznávají). Přesto, že měli ve smlouvě zednické práce, tak je neudělali.Přesně Vám ani neřeknou co v tom je, aby náhodou nebyl problém. Tahám to z nich 7 týdnů. Neuvěřitelná prasečina a amatérismus.Práce špatně odvedená. Vekra komunikuje arogantně a na otázky spíše neodpovídá. Nahlášené vady neuznávají a neopravují. Hrůza! Nedoporučuji!” Barva oken po měsíci popraskala, těsnění po 14 dnech odlepené (všude), barva je na každém okně odlišná (dokonce je výrazně odlišná i na jednom okně)….
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 8 měsících
Mám velmi špatnou zkušenost s montáží okna od firmy Vekra. Okna snad kvalitní, ale provedení montáže - na vybourání. Úmyslně laikům dají do smlouvy, že odmítli aplikaci vnitřní a vnější folie ( dřevěné okno o rozměrech 1470x1030 mm stálo téměř 23 000 - proč bych to dělala ). Ještě přidají lež, že - Objednatel byl upozorněn na skutečnost, že nebude zajištěna požadovaná izolace připojovací spáry. Montáž zadají cizím a vám po "odborné montáži " oken různě trčí pěna a dodělej si sám. Je mi jasné, že stavař by tento, přímo úmysl, ve smlouvě odhalil, ale blbec na to přijde až je pozdě a začne studovat jak se správně mají vlastně instalovat okna. Už to, že odstavec v tomto znění si Vekra do smluv dává ..... Proč asi ? Takže všechny varuji !
Odpovědět
Profilova fotka
U nas montovali pred 2 tydny a spokojenost. HS portaly na montaz teprve cekaji (nepralo pocasi), mela by byt behem brezna, ale zbytek dobry. Menili dodatecne zamek u dveri, ktery byl jiny nez patril, ale bez problemu. Spoluprace a komunikace dobra. Zadne problemy jsme nenasli. Okna drevohlinik vypadaji pekne, takze spokojenost. Objednavala jsem u taborske pobocky.
Odpovědět
Profilova fotka
U nás montovali minulý týden, akorát se zjistilo, že u jedněch balkónovek je prasklý rám, takže musí vyrobit nový a přijet vyměnit. Jinak naše stavební firma říkala, že vše jinak proběhlo v pohodě a to máme hodně prosklený dům. 🙂
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 6 měsících
My jsme byli s montáží spokojeni, byli docela rychlí a přišlo mi, že to mají jako parta poměrně dost v ruce, bral bych aby okna byla levnější, ale nemůžu chtít všechno.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?