Utěsnení oken u rodinného domu

Prosím o radu - rodiče mají starší rod. dům s oknami z modřínu, poměrně zachovalé. Nechtějí je měnit za plastové, resp. eurookna. Problém je v utěsnění, mají ještě staré těsnění z hliníkových lamel (jen u vnitřních oken). Už zle plní svoji funkci a také tím, že je jen u vnitřních oken, dochází k orosování vnějších oken. V minulé době se tyto okna přetěsňovali gumovým profilovým těsněním, které se zastrčilo do vyfrézovaných drážek. Tento způsob se praktizoval i u panelákových oken. Jenže teď nemohu sehnat nikoho, kdo by to mohl rodičům udělat. Kdo poradí? :-) Předem dík, Medeková :-)
Odpovědět
...no tak to je ťažké...ja mám povedzme tú frézu na to , aj tesnenie, ale čas na to nie je . Zadaj do googlu silikonové tesnenie 5mm do vyfrézovanej drážky a mala by si nájsť niekoho kto to aj robí a nielen dodáva Ja som minule našiel na slovensku asi 5 firiem...cca 3 mesiace dozadu Nie je to ťažké robiť len nesmú byť žiaden klince a podobne v rohu pretožeto zničí nôž a ten je cca 2000 korún.
Odpovědět
Díky za radu, ale nedaří se mi najít firmu, která toto přetěsňování provádí. Nejlépe by byla firma z okolí Martina, kde rodiče bydlí. No buď nemám štěstí, nebo jsem nešikovná, ake i tak díky.
Odpovědět
Pozri IP.
Odpovědět
Dejte si do vyhledávače Kovotěs, nebo těsnění oken a jsou tam firmy, které nejem prodávají těsnění, ale i jej instalují. Já sama letos toto budu řešit.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?