Vady nových plastových oken

Dobrý den, hned druhý den po usazení nových plastových oken jsem objevila vady v rámu - rýhy. Chtěla jsem se zeptat, jestli se někomu z vás také stalo a jak jste řešili (výměna oken, oprava, sleva z kupní ceny)?
Odpovědět
Rýhy jsem objevila po odlepení fólie. Ale už na ní je vidět, že je "prořízlá".
Odpovědět
Zdravím, nejlepší je když tyhle věci odhalíte už při přebírání díla. Jakmile už máte přebráno a zaplaceno, tak budete z té firmy těžko něco tahat. Záleží spíš na jejich vstřícnosti. Oni sami nemusí vědět, jestli tam ty rýhy byly už když Vám to předávali.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nám zase přivezli prasklý rám a zjistilo se to až při instalaci. Naštěstí si toho všiml náš stavitel, který byl u montáže a hned domluvil výrobu nového a následně montáž. Teď po přebrání si myslím, že to bude problém.
Odpovědět
@jitamir pokud mate predane, tak je to jenom na dobre vuli te firmy. Ale vetsinou to u plastovych oken rozlesti...
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme měli hluboký škrábanec na skle. Bylo to u okna v koupelně, kam jsem pořádně ani nedosáhla. Přišel na to až manžel, jak kontroloval po předání. Hned jsme to nahlasili a okno nám v pohodě vyměnili.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?