Vchodové dveře - výška 220cm

Profilova fotka
Zdravím, prosím, má někdo výšku vchodových dveří 220cm?
Odpovědět
Profilova fotka
Ano
Odpovědět
Profilova fotka
Ano dokonce 230 😄
Odpovědět
Ano… 😊
Odpovědět
Ano, taky 230. Chtěli jsme je zarovnane s okny.
Odpovědět
Profilova fotka
@xhex @oubinci @brblalka @linnosaurus mohli byste mi prosím prosím poslat fotky, jak to vypadá? Já jsem se asi špatně vyjádřila, otvor máme 230cm, dveře bez rámu 220cm. Mám hrůzu, že je to moc.
Odpovědět
@fcelkam podle me je to klasicky rozmer. Mame taky 230. Tyhle dvere jsou na zahradu-vchodove mame jeste trosku vetsi. A urcite mne to neprijde, ze by byly velke...
Odpovědět
@fcelkam uplně normální rozměr .. máme otvor 225cm.. a vnitřní dveře 210cm..
Odpovědět
Profilova fotka
@fcelkam Nebojte,vypadá to dobře 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@fcelkam ano 225 cm cca
Odpovědět
Profilova fotka
@jarin1 děkuji, můžete mi ještě poslat, kolik máte šířku otvoru pro dveře - případně ještě rozdělit, kolik vychází šířka dveří a kolik šířka světlíku? Moc děkuji.
Odpovědět
@fcelkam hlavně si zkontrolujte vnitřní šířku dveří po otevření .. my chtěli průchod 90cm .. takže dveře nám výrobce udělal 90cm, ale nějak nám neřekl, že průchod bude o 10cm menší! Na takové dvoukřídlo je potřeba otvor min 135cm .. a jestli chcete otvírat i to menší křídlo, tak ideál 150cm ..
Odpovědět
Profilova fotka
@fcelkam
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@xkarlos přesně tohle teď řeším - máme šířku otvoru 137 a výrobce mi poslal 50cm boční světlík a 87cm šířka dveří i s rámem - nechápu, jak něco takového vůbec někdo mohl vymyslet.
Odpovědět
Profilova fotka
@jarin1 děkuji moc!!! máme v podstatě stejné rozměry - 1375x2300. Právě řeším šířku dveří a šířku světlíku.
Odpovědět
Profilova fotka
@fcelkam neni zač, myslím že je to ideál takto tyto rozměry.
Odpovědět
@fcelkam ... máme šířku dveří 110, světlík 40 cm... 🙂... vypadá to dobře, rovnali jsme k oknům...
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 5 měsících
Profilova fotka
@brblalka mohl bych poprosit fotku vchodových dveří zepředu?
Odpovědět
@petr_cidlik … ve výstavbě, pokud stačí…🙂
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?