Osvětlení do venkovního podhledu (podbytí) + pojezdová světla

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, rád bych se zeptal a popřípadě inspiroval, jaká světla vybrat do venkovního podhledu pod střechu domu. Vím, že to má být s minimálně IP44 a LED, ale nevím jak výkonné, aby to nesvítilo málo nebo naopak hodně. Do interieru si člověk vybere v prodejně, ale co já vím kolik světla to udělá venku a za tmy :) Když vidím v obchodě pojezdová světla s výkonem 1-2W tak si říkám, že to vůbec nesvítí, ale věřím tomu, že večer to bude svitit dostatečně. Další otázka je, zda byste zvolili pojezdová světla nebo sloupky k příjezdové cestě. Elektrikář říká, že ta pojezdová světla se časem začnou rosit a mlžit a že budu naštvaný. Vaše názory? Cesta od kraje pozemku až ke garáži bude cca 30m dlouhá. Díky všem za nové zkušenosti.
Odpovědět
1
2
Profilova fotka
@markarnatnel Káji, super, tohle jsem potřebovala vidět a slyšet. Chtěla jsem také led panely, máme střechu řešenou podobně. Elektrikáři řekli, že to nedá žádné světlo a prý musí být IP44 a to jsme nikde nesehnali dle představ. Hned musím Tvůj příspěvek ukázat muži ;-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Diskuse pokračuje po 9 měsících
Profilova fotka
@markarnatnel Dobrý den, chtěla jsem se vas zeptat, jak konkretne manzel vyresil to uchyceni profilu s pomoci el.stahovacek? ceka nas to same, rastr,osb,eps a fasada a pacicky jsou krátké...diky moc
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 9 měsících
@martinam76 Dobrý den, máte nějaké fotky podbiti? Zrovna řešíme svetlo v podbiti. Dekuji
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?