Kročejová a protihluková izolace v paneláku

Dobrý den. Když jsem byla mladší a blbá (vím to, nemusíte mě na to již upozorňovat 😊), tak jsem si v celém panelákovém bytě (70m2) nechala udělat na zem dlažbu, protože se mi to prostě líbilo. Bohužel mě nikdo neupozornil na nějakou kročejovou izolaci a ti, co podlahu pokládali, to vůbec neřešili. Chvíli jsem v bytě bydlela jako singl, takže jsem moc hluku nenaděla a sousedům „neškodila“. Pak jsem se na čas odstěhovala za mužem a nyní se chceme do mého bytu vrátit i s malým dítětem. Mám ale výčitky vůči sousedům, takže otázka zní – jak nejlépe vyřešit kročejovou a protihlukovou izolaci? Mám nechat všechno vysekat a dát nové dlaždice (fakt se mi to líbí) i s nějakou protihlukovou vrstvou? Na kolik to celé přijde (70m2)? Lze nalepit na původní dlaždice nové i s tou protihlukovou izolací? Mám nabídnout sousedům, že jim přispěju na nějaký sadrokartonový podhled s protihlukovou izolací v jejich bytě? Na kolik to vyjde peněz? Děkuji za Vaše rady! PS: Koberce na dlažbu pokládat nechci, maximálně v dětském pokoji…
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?