Vyplne plotu

Profilova fotka
Zdravim, tak tu mam dalsi vec co potrebuju odskrtnout na baraku, aby byla hotova - vypln plotu. Chci delat svepomoci - nejlepe treba jen objednat material, a aby si to clovek zvladnul sam pridelat. Neshanim firmu, ktera udela konplet praci od A-Z zaprve z financich duvodu a za druhe, clovek ma vzdy lepsi pocit kdyz si udela sam ze😉. Ted k veci, jakou vypln plotu mate vy? Libi se mi barva antracit. Nechci aby vyplne staly raketu, ale chci jit nejakou zlatou stredni cestou. Drevo x plech x ocel x kov? Jake jsou plusy a minusy? Predstavovala bych si neco viz.foto! Diky moc 🙂
Odpovědět
@dollysek7 Dobrý den ráda bych se zeptala na váš plot jste již realizovali ? popřípadě objednávali ? také se nám líbí tento styl ale máme obavu abychom za plot přibližně 30 m nedali 200000...
Odpovědět
Profilova fotka
@elifida zdravim, ted se to odlozilo.. budeme realizovat neco spis na podzim nebo pristi rok na jare.. Vsechny cenovy nabidky zacinali na 140K a vys.. 😌
Odpovědět
Děkuji moc za info právě nás taky trochu děsí ta cena ovšem máme obavy že levněji už nebude.
Odpovědět
Profilova fotka
@dollysek7 Vím že je to už starší příspěvek ale takto to máme také v plánu svépomocí svařit, tyhle výplně se nám také líbí, všude se asi vyrábí z hliníku ale přemýšlel jsem že se nakoupí jekly a svařím si to sám, nepočítal jsem to pač to není na pořadu tohoto roku. Priorita e barák...ale určitě to budeme také řešit příští rok tak třeba sem hodím foto. 🙂
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?