Lišty k linoleu. Kde seženeme pěkné?

Ahoj, máme v kuchyni nové linoleum, které imituje plovoucí podlahu. Jenže jsme zatím v obchodech viděli jen lišty, které jsou takové typické ošklivé linoleové. Nemáte někdo zkušenosti, kde by se dala sehnat pěkná lišta k linu, jestli se to teda vůbec vyrábí? Jestli tu tohle téma někde je, tak se moc omlouvám, ale nenašla jsem ho. Díky za odpovědi
Odpovědět
Ahoj, asi bych šla do nějakého Obi, a koupila klasické lišty k plovoucím podlahám. Teda předokládám, že vám nabízeli, jen takové ty nalepovací "pásky" z lina a vy chcete spíš ty imitující dřevěné profily. Nebo zkusit podlahová studia. Ale předpokládám, že když v hobbymarketech prodávají tyto typy podlah, tak tam budou mít i podlahové lišty ;-)
Odpovědět
To mě taky napadlo, asi to bude nejrozumnější :)
Odpovědět
Taky uvažujem o linoleu a taky mě napadlo tam dát místo těch škaredých "průmyslových" lišt spíš ty, co se používají na plovoučku. Ale vůbec s tím nemám zkušenost a nevím, jak se ty lišty přidělávají na plovoučku a jestli půjdou přidělat na lino. Asi taky budu muset na výzvědy do hobbymarketu. Kdybys Margitule něco zjistila, dej vědět. Dík. ;-)
Odpovědět
Podle mě by to mělo jít přidělat v pohodě. Ty lišty k plovoučce se buď přilepují nebo se na zem přivrtá taková jakoby kolejnička, kam se zasunou. Jen nevím, jestli by od lina trochu neodstávaly. Kdybys našla ňáké hezké přímo k linu, tak dej taky vědět :)
Odpovědět
Nebo je jen přitlouct malýma hřebíčkama, tak to máme my a drží to :-D A vidět to není. Kdybych se na to teď nešla kouknout, jak drží ty naše lišty, tak to ani nevím. :-D
Odpovědět
Možná položím blbou otázku, ale to máte ty hřebíčky prostě skrz naskrz?
Odpovědět
jojo, prostě je vidět hlavička, ale je malinká, jak říkám, až jsem se dnes koukala, jak je to přidělané, tak jsem to objevila.
Odpovědět
Profilova fotka
jednoduše to přilep lepidlem na lišty, je to lepší než přibývat, ikdyž ty hřebíky jsou fakt malinký..já to přilepila a případný díry, když byla křivá podlaha, nebo zeď, jsem zatáhla silikonem ve stejné barvě jako lišty a je ti super ;-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?