Menu Forum

Skladba podlahy ve 100 letém RD

23. kvě 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
demolitionman
Registroval se 5. února 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 12 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
demolitionman
 Zdravím a prosím o rozseknutí malého záseku. Skrátím to :
100 let starý barák, kamenné základy ... kompletní rekonstrukce podlah. Zasekl jsem se na skladbě. Jak jste, nebo by jste to řešili vy ? Po vykopání návoz štěrku 250mm ( frakce 32/16 ? ), podkladní beton B15 - 150mm, Hydroizolace a pak nastává můj zásek, dát rovnou na IPU EPS, nebo přebetonovat 50mm betonem s kari sítěma a až pak EPS ? Na to půjde podlahovka a dlažba.
Děkuji za rady emoticon
20. kvě v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
sydnygrygera
2
Registroval se 2. února 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 28 příspěvků. Má 1 přítele. Region Ostrava.
fotoportrét
fotoportrét
sydnygrygera
2
Registroval se 2. února 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 28 příspěvků. Má 1 přítele. Region Ostrava.
 zdravím, štěrk, 10cm betonu, ipu, polyš a potom potěr je taková obvyklá skladba.
20. kvě ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
akoinac
1
Registroval se 18. března 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 414 příspěvků. Má 2 přátele. Praha, Region Praha - východ.
fotoportrét
fotoportrét
akoinac
1
Registroval se 18. března 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 414 příspěvků. Má 2 přátele. Praha, Region Praha - východ.
 ano, na hydroizolaciu uz EPS, pak podlahovku, zaliat (ak betonom tak v pohode, ak anhydridom tak zvazit este nejaky hydroizolacny poter nato aspon v kupelni), dlazba.
21. kvě ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
demolitionman
fotoportrét
fotoportrét
demolitionman
 díky za reakce, takže kari sítě by jste dali už do podkladní vrstvy betonu ?
23. kvě ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
akoinac
1
fotoportrét
fotoportrét
akoinac
1
 @demolitionman v podkladnej by mali byt klasika + ak budes zalievat anhydridom tak siete netreba, ak betonom dal by som zase
23. kvě ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí