Novinka v kanceláři, chytrá zeď

Ahojte, k nám do firmy se chystají namontovat novou tabuli na psaní, ale bude to v podobě chytré zdi, máte s tím nějaké zkušenosti?
Odpovědět
Vůbec nevím o co se jedná, ale až vám to namontují moc by mě zajímal výsledek.
Odpovědět
Profilova fotka
@fiolka zkušenosti nemám, ale vypadá to dobře, montovat se to nebude, je to speciální nátěr a píše se rovnou na zeď , viz : http://chytrazed.cz/
Odpovědět
viděl jsem to v jedné firmě kterou jsme dělali a byly tam napsané hrozné ptákoviny :-)) jak puberťáci na chodbě :-)) a divím se, že stavitel-jf který se vyjadřuje skoro ke všemu tohle nezná :-))
Odpovědět
nejsem stavitel, jenom 30 let projektuju a taky to neznám, to se stává. ;-)
Odpovědět
Jak to budeme mít namontované, tak Vám pošlu fotku! Mají to dělat příští měsíc a to se teda jenom natírá? Já jsem právě viděla tuhle stránku http://smartwallpaint.cz/ a to je to stejné teda?
Odpovědět
Já jsem si taky říkala co to je za chytrou zeď :) A ono je to nakonec i zajímavé, jak říká sabcav, tak to opravdu jen natřeš na zeď :) Ale ještě jsem se s tím nesetkala :)
Odpovědět
tak to jsem jenom nevěděla, že se tomu chytrá zeď. Dělala jsem to jako normální zed do kuchyně, která se natře speciální barvou a píše se na ni křídou.
Odpovědět
Profilova fotka
je to skvělé, nápadité a zajímavé do kanceláře - já to nechala udělat do děckého pokoje ;-)
Odpovědět
Do dětského pokoje? To není ale vůbec špatný nápad. Používají to děti? K nám to namontovali tento týden a popravdě mě to docela zaujalo nebo spíše nemůžu věřit vlastním očím.
Odpovědět
Já jsem se s tím třeba setkala v čsob, ale netušila jsem, že se to jmenuje chytra zed, ikdyž ted mi to dává smysl.
Odpovědět
Jojo, přesně tak, je to teďka novinka, hoď to do googlu a ono ti to něco najde :-P Hlavně jsou i videa jak to funguje a je to docela zajímavé, já jsem to teda viděla v airbank a je to zajimavé, jak to může fungovat, moc toho nerozumím :-o
Odpovědět
Profilova fotka
@fiolka ano používají a používají je slabé slovo :-)
Odpovědět
Článek se načítá
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?