Dodavatel energie

Dobrý den, Řešil teď někdo dodavatele energie? Na jakou cenu jste se dostali? Mám nabídku na tarif d57d 4,50kč s DPH + distribuce od eonu. Chtěl jsem teda stabilního dodavatele co nebude během fixace měnit cenu. Dá se sehnat něco lepšího? Děkuji za reakce.
Odpovědět
Profilova fotka
To je ten tarif přes internet s ročním fixem? To mi čeká od září taky. V NT s distribucí do 5 Kč, už aby to bylo 🙂 . Nic levnějšího jsem nenalezl.
Odpovědět
Profilova fotka
Ja mam ted od zari u centropolu 4.90 a 4.75 Kc s DPH 🙂
Odpovědět
@pyramis 2 roky fix,ale ano je to ono. Individuální nabídka byla stejná. Mám to teda přes ušetřeno.cz.
Odpovědět
Profilova fotka
@cbr No mě právě přišlo, že teď nemá moc cenu fixovat na déle než rok, když to jde cena dolů. Od března 23 kolísá cena surovky od 3 do 3,5 Kč (bez dph). Měl jsem čez na neurčito, ale přešel jsem 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem na spotu, cena silovky je mezi 1,5-4 Kc a o vikendech casto i zdarma.
Odpovědět
Profilova fotka
@geodett Klidně můžeš uvést, i od jakého dodavatele to je. Nicméně na to je potřeba čtyřkvadrant elektroměr, což mívají spíše jen majitelé FVE.
Odpovědět
Profilova fotka
@pyramis Nanogreen a s tim 4Q mne to nedoslo ze je to ted podminka, ja jsem u nich jeste od dob kdy meli normalni cenik a navic mam teda FVE, takze je fakt ze to pro moc lidi dostupne neni
Odpovědět
Děkuji všem za informace.
Odpovědět
@geodett @pyramis 4kvadrant není podmínka spotu. My na něm jsme už cca 2 roky u bidli, i když zatím ještě 4kvadrant nemáme namontovaný. Počítají to +/- nějakým průměrem, ale co jsem opisovala stavy elektroměru, tak to celkem souhlasilo. Tenhle rok je ale spot zakázaný, tak vymysleli kličku a nabízí spotové ceny průměrované měsíčně. Momentálně to nabízí myslím tedom a dezdodavatele.
Odpovědět
Ahojte, nejaky update pro soucasne obdobi prosim? Nebo doporuceni? MS kraj..diky za tipy
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?