Tedom

Zdravím. Má někdo energie od Tedom s tou fixací na měsíc? Jsem teď u ČEZu a platím zastropovanou částku. Přemýšlím o tom jít jinam, ale nechci se nikde dlouhodobě fixovat. Zajímá mě, zda lze od nich například po tom měsíci odejít k někomu jinému. Děkuji za odpovědi
Odpovědět
Jsem u nich od května. Hledal jsem dodavatele pro novostavbu (zatím tedy staveništní rozvaděč), a jsou nyní asi nejvýhodnější. výpovědní lhůta je měsíc, takže to znamená, že defakto můžete odejít po dvou měsících. Výpověď podáte v jednom měsíci a ta je účinná od konce následujícího měsíce. Aspoň takto mě to říkal obchodník. Ceny nyní zatím klesají, takže hlásím samoodečet na konci každého měsíce, tak uvidíme jak to budou fakturovat, protože jinak spotřebu rozpočítávají dle nějakého ročního diagramu spotřeby.
Odpovědět
@michal19931993 U čezu je tříměsíční výpovědní lhůta, tak je nejvyšší čas ji podat. Pak vás začnou lanařit zpět a dávat vám lepší nabídky. Prošel jsem si tím na jaře a přešel jsem k Fonergy a ti mají měsíční výpovědní lhůtu.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?