Vrtana studna

Profilova fotka
Dobry den. Chtěl bych se zeptat, jestli by jste doporučil někdo nějakou firmu zhotovujici vrtanou studnu, nejlépe jižní Morava. Nějaké typy mám, ale u jedné firmy nemám ani jednu recenzi a druha ma různé recenze. Nerad bych se spálil.
Odpovědět
Dobrý den, máme dobrou zkušenost s firmou HS geo, vrtáno v nestabilním podloží vloni v létě.
Odpovědět
Profilova fotka
@evuleh jaké mate vystrojeni? A jestli to není tajné, jaká byla cena za jakou hloubku? Na HS geo jsem se už taky díval.
Odpovědět
HS geo mozem tiez odporucit, vrtali mi studňu v jilovitom podloží. Pani jednatelka vsetko vysvetlila, poradila. Nakoniec som od nich bral aj vystrojenie studne.
Odpovědět
@pavel_kana umna to bolo cca 3,5 tisic kc /m cca pres rokom a pol (vrt predrazil vlastna el. centrala) . Grundfos cerpadlo.
Odpovědět
Profilova fotka
@apostol s elektrikou ani vodou nemám problém,tak by se cena mohla dostat níž. Libi se mi to ukončení vrtu. Nevidí se to běžně. Jakou soupravou vám to dělali?
Odpovědět
@pavel_kana to zakoncenie bolo z dôvodu pretlaku vody z vrtu. Suprava netusim ale mrkněte na foto.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem kontaktoval HS geo a neudelaji ani cenovou nabídku, mají toho hodně. Takže kdyby měl někdo typ na jinou firmu,budu rad.
Odpovědět
Dobrý den, pokud to nevadí, trošku se sem nacpu ke stejnému tématu. Zrovna řeším to stejné, ale na severu. Pokud by tedy někdo měl nějaké dobré reference či zkušenost s firmou z Libereckého kraje, prosim o doporučení. Děkuji.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?