Bungalov 567. Máte skúsenosť?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ma niekto skusenosti s bungalovom 567 z eurol.?byvate niekto v nom?
Odpovědět
to dobru: Dobrý den, chtěla jsem se Vás zeptat, kde máte domeček postavený a zda by nebylo možno si ho prohlédnout. moc děkuji
Odpovědět
kolik se protopí v bungalovu 576 elektřinou za rok, mám na mysli topení jenom elektřinou když se nepoužívá krb atd. a celkovou spotřebu proudu aspoň zhruba díky
Odpovědět
To nepovím,my topíme plynem,teda převážně krbem a teď nám budou vracet,protopili jsme shruba za 17,tis,ale plyn.verunko,bydlím okres Hodonín
Odpovědět
to dobru: Dobrý den, děkuji za odpověď. Poprosila bych Vás o bližší info o ceně domu kolik za hrubou stavbu atd. jak jste se na stavbě podíleli vy nebo dělala vše firma? Projekt jste měli koupený od Eurolinu nebo jste nechávali sami zpracovat? Moc děkuji
Odpovědět
verunka 01,hrubá stavba nás vyšla asi 750 tis. stavěli jsme svépomocí a jeden šikovný zedník.Plány jsmesi nechali vypracovat u projektanta.....
Odpovědět
pre dobru: dnes som tu prvý krát, ale pozrela som si vaše fotky z domčeka. máte to krásne zariadené. aj my chceme tento domček stavať a presne takto si ho predstavujem. akurát ten náš by mal mať aj garáž.
Odpovědět
dobru, 750 je dobra cena. Znamena to dom pod strechou a s oknami???
Odpovědět
dobru chcem sa spýtať, tu dvojgaráž máte mimo domčeka - lebo na foto ju nie je vidieť. my by sme chceli garáž pristavať k domu. a ešte ďalšia otázka, v ktorej z tých izieb máte spálňu? ja by som chcela aby spálňa bola tá najmenšia miestnosť (9m2), myslím že stačí posteľ, nočné stolíky a komoda na prádlo - myslíte že by to šlo? a v tej izbe čo je druhá v poradí menšia by som chcela aby bol šatník, a v podstate miestnosť na šitie, žehlenie a tak... Nevidela som ten dom v reále len fotky, al my sme iba traja, tak si myslím že v pohode sa pomestíme. "na upratovanie to bude až, až..." Len aby už ten náš domček bol.
Odpovědět
ryja,ložnici máme vedle koupelny,máme tam i malou šatnu,spojením těch dvou vestavných skříní....oni ty místnosti vypadají hodně podobně a ni moc nejde poznat která je menší,páč oni jsou všechny malinkaté(ale stačí)i na úklid.Napadlo nás udělat z těch pokojíkú jeden větší,ale jsme rádi,že kluci jsou každý zvlášť.
Odpovědět
ten domeček vypadávětší s tou garáží,už jsem pár viděla,nám to bohužel už místo nedovolilo,ale i tak máme tam vše přes kola,saně,bedýnky....pong,nářadí,takže takový bordel...
Odpovědět
dobru ďakujem za odpoveď. S tou šatnou je to dobrý nápad, hodný pouvažovania. Potom by z tej najmenšej izby mohla byt pracovňa a zároveň priležitostná hosťovská - no uvidíme. Ale to je ešte ďaleká budúcnosť. Inak nebudeme meniť dispozíciu, akurát sa nám nepozdáva umiestnenie kotla. A tiež nechceme zvýšený strop- zbytočne by sme to vytápali. Je to super, keď to človek vidí hotové, hoci to je len na fotkách - tie vaše ma dostali. Dúfam, že nájdeme niekde v okolí tento domček postavený a budeme si ho môcť pozrieť aj v reáli.
Odpovědět
Dobry den, s manzelom sme takmer rozhodnutí pre stavbu tohto domceka 567. Kedze mame dve deti, tak zvazujeme, ze dom predlzime asi o 1 meter. Taktiez rozmyslame, ci bude montovany alebo postaveny z ytongu. Velmi by nam pomohlo vidiet tento domcek -nazivo, aby sme mali predstavu o jeho velkosti. Ak by sa nasiel niekto ochotny, komu by nevadilo ;-) , keby sme si domcek pozreli, budeme velmi vdacní. Velmi pekne dakujem. Maja
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
for majkaa76....my sme z okresu pezinok...byvame od aprila....
Odpovědět
to ryja.Máme betonové stropy a kotel,tedy technickou místnost máme na půdě.moc se hodí další úložný prostor,v předsíni moc místa není.Majkaa,ten metr naví nebude k zahození... ;-)
Odpovědět
Ahoj, chci se zeptat, kolik zhruba vyjde střecha na tento bungalow. Stačí plus mínus. Díky moc :-)
Odpovědět
Ahoj, kto ste na tomto dome robili tramove stropy, aku hrubku izolacie ste davali ? a tiez ma zaujima postup. Vdaka.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Ahoj, tak my jsme ještě pořád nezačali stavět. Psala jsem sem už loni v létě, že na podzim začnem a pořád nic :-( . Nechali jsme si povolení vyřídit od projektanta, ať nám to tak dlouho netrvá a pěkně jsme nalítli. No te'd už je pozdě nadávat a měnit projektanta, už je to v konečný fázy a tak do 3 týdnů by to mělo být na úřadě a pak snad max. 2 měsíce a konečně kopnem. Budeme stavět na ohlášení, tak snad to nebude trvat dýl :-( . Ale něco se za tu dobu přece jen dělo: máme hotový všechny inženýrský sítě (plyn, vodu, kanalizaci i elektriku). Tak aspoň něco. Hned jak sleze sníh, tak musíme připravit příjezdovou cestu, možná i plot a pak to vypukne!!! Právě si pročítám příspěvky o tomto bungalovu a nikde jsem nenašla cenu střechy. Myslím i s krovem a tašky Bramac. Má někdo takovou? A mohl by prosím písnout alespoň přibližně cenu? Děkuji. Zatim ahoj a stavbě ZDAR!!! :-)
Odpovědět
Ahoj Miru, také jsme na tom s projektantem byli stejně, vše se nám protáhlo alespoň o 3 měsíce. S tou střechou bohužel neporadím, také jsem vznášela dotaz.. Snad poradí Dobru...? :-N My budeme mít trošku jinou střechu..sice valbovou, ale nebudeme mít klasické krovy, ale dřevěné vazníky. Už je máme objednané na duben :-N Cena i s prací 116tis.+DPH. Pak ještě krytina. Střecha nás ale vyjde dráž, máme ještě přístavek na auto. V podkroví místnost neplánujeme, protože budeme mít sklep :-) Tak hodně štěstí a ať brzy začnete ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, i když patřím pod "kanadské sruby", jen podotýkám, že jsme si jej postavili také jako "bungalovů, protože jsme jen dva staří lidé a stačí nám to... stetl neboli Honza
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím budeme stavět taky bungalov 567 a měli by jsme začít 1. dubna. Snad to dopadne. Budu informovat jak se nám daří a foto také budu přidávat. Zatím se mějte a ať se všem daří.
Odpovědět
to hojnaci: jéj, to sa teším na ďalšieho priaznivca B567. aj vám veľa zdaru.
Odpovědět
Zdravím "hojnaci", už se těším na fotky, my začnem asi tak o měsíc dýl než vy, tak pak se můžeme dělit o zkušenosti ze stavby. Taky budete stavět samy? A můžu se zeptat, jak jste řešili ten strop? Jestli ho necháte vyvýšený nebo ne. My se ještě pořád nerozhodli. A máte nějaké změny v projektu? To je otázek, co? Jsem hrozná, ale jak se nám to všechno protáhlo se začátkem stavby o celý rok, tak jsem tak nabuzená, že aspoň sonduju od ostatních a prohlížím si fotky a tím se trochu uklidňuji x-) . Už se nemůžu dočkat, až začnem :-p . Tak se zatim mějte a ať jde stavba od ruky. Zdravím Mirka :-)
Odpovědět
Jééé, to se nám partička hezky rozrůstá :-) Hojnaci vítej! ;-) Koukám, že jsi východočech jako já :-D Tak hodně štěstí a těším se na fotečky!!! Já čekám na grafický návrh koupelny a záchoda, tak pak přidám fotečky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to miru77: ten strop budeme mít rovný, nelíbí se nám to vyvýšený. Jinak vchod budeme mít rovný, nebude tam ten zub a střechu přetáhnem o metr dál po celé dýlce, aby jsme měli krytý vchod. V ložnici si uděláme šatnu z těch vestavěných skříní a pokoj naproti bude o trošku menší. Byli jsme se podívat na tento domeček v Rychnově nad Kněžnou a je nádherný. :-o Taky se už těšíme až začnem. Ohláška by měla být do konce měsíce a v dubnu pokud nebude sníh tak začínáme kopat základy. Zatím ahojky a zas se ozvu.
Odpovědět
Profilova fotka
to vendy01: zdravým koukali jsme na fotky a ta kuchyň 2 je krásná. Manželce se moc líbí akorád by dřez dala před okno a troubu by chtěla jako je v kuchyní 3 vestavěnou s mikrovlnkou nad sebou.
Odpovědět
Hojnaci: Dřez nakonec opravdu bude pod oknem a tu troubu bych si taky přála ve výši očí. Tyto návrhy mi dělali v Oresi, ale nakonec je ještě budeme upravovat podle svého a kuchyň bude pravděpodobně dělat manžel sám :-) Jak budete řešit případné otvírání okna nad dřezem??? To jste se byli podívat v Habrové u Rychnova? Všimla jsem si, že ho tam někdo staví :-) My budeme mít strop také rovný, půdorys jsme zvětšili na 10x15 a vchod budeme mít ještě trošku dopředu..
Odpovědět
Ahoj. Můžu se přidat? Taky jsme se rozhodli pro tento bungalov. Ale trošku jsme si ho poupravili. Půdorys jsme naopak zmenšili na 9,40 x 12,55 (celkový rozměr včetně zateplení), uvnitř jsme zrušili spíž, tak mi to přijde takové prostornější. Strop bude také nízky... Teď zatím stále vyřizujeme papíry, ale snad na jaře... ??? ;-)
Odpovědět
Ewelina: Vítej mezi námi :-) Koukala jsem na tvé albíčko, moc se mi líbí tvé řešení kuchyně. Dobrý nápad jsou ty vysoké skříně vedle trouby ;-)
Odpovědět
Také zdravím, jsem ráda, že je nás víc, co na jaře začnem. Už se těším, až si budeme psát, jak postupuje stavba. Taky pořád ještě čekáme na povolení. Snad do dvou měsíců začnem. Jaký máte rozpočet, Ewelíno? Jestli se můžu zeptat. Budete stavět svépomocí? Zdravím Mirka :-)
Odpovědět
Stavba bude tak nějak kombinovaně - hodně věcí si chceme dělat sami, tak jsem na to zvědavá ...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?