Bungalow 5+kk

Profilova fotka
Zdravím, zajímá mě Váš názor na tento náčrt. Pozemek má šířku 22 m a délku 55, příjezdová cesta je z jižní strany.
Odpovědět
mně přijde neštastná ta orientace. Zahradu budete využívat jižní před domem? Takto to máte nakresleno, že terasa je na jihu u vchodu. Mně by to bylo nepříjemné. Zbylé nemá ani cenu komentovat, toto ujasnění by mělo být stěžejní a na základě toho to plánovat.
Odpovědět
Profilova fotka
@luckavra Komunikace je z jihu. Přímo před domem mám rybník, je škoda nemít terasu s výhledem na něj...
Odpovědět
Profilova fotka
Mně to přijde moc jako obíhačka a nechtěla bych mít TM přímo za zdí dětského pokoje. Ten vstupní čtvereček u ložnice je taky zvláštní. Proč není šatna až u té severní zdi a do ložnice normální vstup z chodby?
Odpovědět
@lukis179 Moc se mi to nelíbí. @ptij to nazvala docela trefně "obíhačka". Ten uzel koupelen a šatny u ložnice se opravdu nepovedl. Nevidím problém chodit přes šatnu. Ale zkusil bych to vymyslet znovu úplně jinak a lépe...a s tou nekrytou terasou na jih (a ještě do ulice) opatrně...
Odpovědět
Profilova fotka
@lukis179 za mě šílené bludiště, nesmyslé zákruty a komůrky. Třeba ta předkomůrka 0,9x0,9 mi absolutně nedává smysl 😄 . Souhlas s komenty výše. Za sebe moc nechápu, proč tolik lidí touží po terase na jih. Těch témat tu bylo už x, kdy se vedly diskuse proč ano a proč ne. Já rozhodně říkám ne,protože terasu chci využívat na to, abych na ní především v létě mohla trávit čas. Což kolikrát i se zastíněním není možné, jak je vedro. Tchýně má na jih a nedá se tam vydržet a to mají kvalitní markýzu a ještě zarostlé popínavými rostlinami, stejně to nepomáhá. Zlatá naše terasa na severo-východ, v létě chládek, když chci slunce, stačí se posunout o pár metrů.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?