Gservis - projektová dokumentace RD

Profilova fotka
Dobrý den, prosím, jakékoliv aktuální zkušenosti se zpracováním projektové dokumentace firmou Gservis. Máme vybraný typový projekt RD STYL 2, kde bychom chtěli ještě určitě úpravy. Ztm komunikace bez problémů, ale jsme na samotném počátku a proto sháníme jakékoliv užitečné informace, v případě další možné reference v Olomouckém, či Zlínském kraji. Díky
Odpovědět
Nejlepe si s nimi domluvit zchuzku u nich v kancelari a tam Vam urcite zodpovi co potrebujete vedet.
Odpovědět
záleží jakou chcete verzi PD jestli jen na povolení nbo komplet na stavbu. Jinak úpravy celkem bez problémů. RD Lyra pasivní.
Odpovědět
Profilova fotka
@bishop My si vybrali typově dům a pak jsem si vymyslela ještě nějaké úpravy, ale zpracoval nám to projektant
Odpovědět
Profilova fotka
@petros4 Chtěli bychom kompletní PD ke stavbě. Mohu se zeptat, jak Vám to vyšlo cenově, když jste zasáhli a chtěli změny v typovém projektu? Jestli se cena nějak radikálně navýšila oproti ceně uvedené?
Odpovědět
Profilova fotka
@luciafff Mohu se taky zeptat, jak Vám to vyšlo cenově, když jste zasáhli a chtěli změny v typovém projektu? Jestli se cena nějak radikálně navýšila oproti ceně uvedené?
Odpovědět
Profilova fotka
Jde mi o to, jestli ve finále, kdybychom chtěli standardní, nesložité změny v typovém projektu RD, aby se nám cena nenavýšila k ceně individuálního projektu.. A řešili jste prosím i službu se stavebním povolením? Jsem časově vytížen a zajímala by mě i tato nabízená služba, jestli se vyplatí cenou a jak dlouho to aspoň odhadově vychází časově.. Předem díky moc za cenné rady.
Odpovědět
Profilova fotka
@bishop já si ho vybrala pouze na netu a upravila podle sebe. Poznámky na papír + domluva s projektantem, kterého nám doporučila firma se kterou stavíme. Takže to byl v podstatě individuální projekt, jen jsem vycházela z půdorysu. Pár změn tam bylo: - jinak okna dole - zrušili jsme balkón - pak jsme nedávali vikýře, ale střešní okna a přidaly 2 řady cihel v 1. NP, aby se tam dalo normálně chodit a ještě jsme máme dostatečný půdní prostor - dole jsem upravila spodní koupelnu na wc a prací koutek, kotel a bojler máme na chodbě - zrušila jsem příčku mezi jídelnou kuchyní pro vzdušnější prostor - posunuli jsme komín více do středu - máme ještě navíc garáž a prodlouženou střechu za domem pro sezení ve stínu komplet celé to vypracoval projektant cca za 2 měsíce, který spolupracuje s firmou se kterou stavíme ...
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?