Který dům vybrat?

Hezký den, jsme ve fázi, kdy už máme ve výběru dva projekty. Já se přikláním více k jednomu a manžel zase k druhému. Během víkendu se chceme pro jeden rozhodnout a dům si nechat nacenit. Můžete se, prosím, podívat, zda vám některý přijde lépe řešený nebo zda by bylo vhodné něco upravit? Je to náš první a poslední dům, tak budeme rádi za jakékoliv rady, postřehy. Ještě máme na výběr stavební materiál porotherm/porfix, tak zda se dá říct, že je některý z nich "lepší". Děkuji
Odpovědět
Musím říct, že se mi líbí druhé patro u prvního projektu a první patro u druhého projektu 😉 . Jinak o něco více druhý projekt (škoda, že obývák s jídelnou nemůže být větší).
Odpovědět
Vic se mi libi ten s nepruchozim pokojem v prizemi.
Odpovědět
Profilova fotka
Asi mi přijde o trochu lepší ten druhý projekt (obrázek 3 a 4, jestli jsem si to dobře spojila).🙂
Odpovědět
Určitě 1 a 4
Odpovědět
1.projekt.Jen dveře od špajzu bych dala směrwm do obýváku, aby se zvětšil prostor pro linku. Nebo falešné dveře v lince. My zvolili na z@kladě rady od naší stavební firmy Porfix. Cena byla o dost příznivější než Porotherm.
Odpovědět
@norikakaa Děkuji, ty dveře směrem do obýváku bych také dala, to mě napadlo, ale falešné dveře v kuch. lince by byly také zajímavé 🙂 Také nám byl doporučen Porfix 🙂
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?