Kuchyně do "U" - vaše názory a připomínky

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím všechny stavitele, řeším kuchyni v novostavbě a kvůli elektrice a vodě bych již potřeboval vše dořešit, hlavně, kde budou spotřebiče a dřez. Udělal jsem si návrh, tak bych Vás chtěl požádat o názor, zda by to takto mohlo být, co se týká funkčnosti a umístění jednotlivých komponentů, případně, co byste udělali jinak. Děkuji předem ;-)
Odpovědět
Za mě dvojka!
Odpovědět
tak to jestli má dotazující stropy 2,6m tak to bude hodně ráda hledat uložené věci v horní části skříněk. :-D
Odpovědět
Počítám s tím, že by to bylo na schůdky :D
Odpovědět
@michalkaf mně přijde var. 1 vzdušnější a bude nejspíš i levnější :-)
Odpovědět
@michalkaf Máme rozměrově a tvarově prakticky stejnou kuchyni....mrkněte ke mě do alba a kombinovanou-něco mezi 1 a 2 :-)...tak třeba inspiruju, jsem s ní moc spokojená. skříňky do stropu jsem chtěla taky, ale u nás by to nevypadalo hezky.
Odpovědět
Profilova fotka
@michalkaf já mám dost podobnou té tvé druhé variantě. mám ráda skříňky až do stropu a skrytou digestoř, protože nemáme na žádnou luxusní designovou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mirek_dusin my mám stropy 2,55 a skříňky až nahoru. samozřejmě nahoru nebudeme dávat talíře a jiné věci denní potřeby ;-)
Odpovědět
@blahova_andrea Každý podle svého gusta. Já jen psal, jak to vidím já...
Odpovědět
Také bychom v paneláku měli rádi kuchyň do U. Původně jsme uvažovali nad dřezem pod oknem. Ale vodoinstalatéři nám to rozmluvili. Prý by se voda i odpad táhly daleko až z druhého konce místnosti (4m) a byl by špatný odtok. Nyní plánujeme dát do jedné plochy myčku - částečně pod odkapem dřezu a od dřezu asi ve vzdálenosti 90 cm indukci. Pod oknem bude plocha volná a ostrůvek je také volný. Jaký názor máte na takovéto umístění?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?